Karšta nuotrauka: sparčiai populiarėjantis Austin Mahone moko viliojančiai pozuoti (PAMATYK)

Nors žvaigždžių gyvenimai dažnai apipinami gandais, tačiau iš jų galima nemažai ir pasimokyti!TAI PAT SKAITYK:Smūgis pamaivoms: dažnas nuotraukų demonstravimas "Facebook'e" reiškia asmenybės sutrikimą (TESTAS)

Štai naujuoju Justin Bieber tituluojamas amerikietis Austin Mahone nusprendė visas savo fanes išmokyti, kaip telefonu padaryti tokią nuotrauką, kurioje atrodytum patraukliai. "Selfie" - taip populiariai vadinama nuotrauka, kurioje įamžini save pats.

Dainininkas pataria neapsimetinėti, kad nuotrauką padarei "netyčia". Pasak jo - fotografuoti "selfius" nieko blogo, tereikia išlikti savimi ir nebijoti parodyti savojo veido. Štai tuomet ir tapsi įdomus. Kaip manot, ar pačiam Austin pavyksta save įamžinti?

Austin Mahone pozavimo taisyklės:

1. Nevaidink, kad fotografuoji ne "nuo rankos". "Selfis" - nieko bloga, daug blogiau vaidinti, kad kad fotografuojiesi ne pats.

2. Rask tinkamą atstumą. Nefotografuok iš per toli, bet tai pat venk ypač stambaus plano, niekas nenori matyti tavo šnervių!

3. Jokio "duck face"! Ši mina nepuošia nė vieno, geriau elkis taip, kaip tau tą akimirką norisi: maivykis, būk susimąsčiusi ar tiesiog neutrali.

4. Parodyk kažką įdomaus. Niekam neįdomios paso tipo nuotraukos, todėl įjunk išradingumą ir dalinkis tik dėmesio vertomis nuotraukomis!

Nori sužinoti, ką tavo "selfiai" pasako apie tave? Skaityk ČIA!

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis