Atsivėrė: Miley Cyrus bando paneigti lengvabūdės vakarėlių liūtės įvaizdį(INTERVIU)

Miley Cyrus (20) per pastaruosius metus iš saldžios gražuolės virto šokiruojančia maištautoja. Pankiška šukuosena, dviprasmiški dainų klipai bei tekstai, nesibaigiančios vakarėlių nuotraukos...

Tačiau ar tikrai Miley yra tokia, kokia ja tituluoja spauda? "Visi mano, kad esu išlepinta diva, kuri nieko neveikia ir tik siaučia vakarėliuose. Taip nėra, aš sunkiai dirbu!" - dainininkė teigė žurnalui "Notion".

"Žmonės galvoja, kad aš esu viena iš tų vaikiškos televizijos žvaigždučių, kurios užaugo ir nebežino, kaip gyventi, todėl ir vakarėlius kaip gyvenimo būdą. Manęs toks gyvenimas nedomina. Nors gyvenu ir dirbu Los Andžele, vietoje, kur svajoja gyventi visi jauni ir energingi, tačiau man tai tėra kitokia aplinka,, kuri veikia mano sprendimus ir elgesį. Norėdama atsikratyti praeities šleifo, turėjau planų pasikeisti savo sceninį vardą. Galvojau atsisakyti pavardės Cyrus. Tačiau supratau, kad vardą Miley žmonės automatiškai sies su manimi..."

Daugybę kritikos sulaukęs Miley darbas "We Can't Stop" nepalieka muzikinių top'ų viršūnių ir tik patvirtina, kad gera mergaitė iš "Disney" kanalo serialų - jau praeitos, naujoji Miley nebebijo parodyti tikrųjų savo spalvų ir sumanymų.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis