Žvaigždiškos mados: įžymybės dantis puošia auksu(PAMATYK)

Akinanti šypsena - kiekvieno svajonė. Tačiau žvaigždėms, kurių dantys spindi balčiau už pirmąjį sniegą, tokių svajonių negana. Vis dažniau įžymybės nusprendžia spindesio savo šypsenoms suteikti pasitelkdamos aukso aksesuarus.

Ankščiau tokį sprendimą rinkdavosi žmonės, kurie turėjo problemų su dantimis ir juos reikėjo į kažką "įvilkti". Dabar, modernios stomatologijos laikais, auksiniai dantys - stiliaus detalė. Tiesa, ne visi ryžtasi savo dantis negrįžtamai pakeisti į auksinius, dažna įžymybė renkasi trumpalaikius dantų aksesuarus, kurie lengvai išsiima.

Žinoma, niekas neprilygs Kanye West, kuris prieš keletą metų savo apatinio žandikaulio dantis pakeitė į deimantus...

Instagram.com nuotrauka

Rihanna prie savo "blogos mergaitės" įvaizdžio pasirinko auksinio šautuvo motyvą. Kaip manot, ar netrukdo jis jai gyventi?


Instagram.com nuotrauka

Miley Cyrus savo skandalingame klipe "Can't Stop" pasipuošė subtiliu auksiniu aksesuaru. Kokia gangsterė be auksinių dantų...


Instagram.com nuotrauka

Harry Styles iš grupės "One Direction" mėgsta savo gerbėjus pralinksminti nuotaikingais klipais ir nuotraukomis.  Šįkart vaikinas sugalvojo pasiduoti madai ir papuošti savo šypseną metalo blizgesio medžiaga. Daugelis spėja, kad tai - paprasčiausia buitinė folija...

O kaip tau ši žvaigždžių mada? Patinka?

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis