Jauniausia Lietuvos ragana pranašauja ateitį! (UŽDUOK KLAUSIMĄ)

Mūsų patarėja ragana Neringa Saladžė ne tik atsako į tavo klausimus, bet ir atskleidžia, kokia diena mūsų laukia. Skaityk jos pranašystes kasdien!


Tačiau jei labai rūpi sužinoti, kas laukia būtent tavęs, užduok raganai klausimą.

Suformuluok aiškų klausimą, o ne klausk abstrakčiai. Jei nori sužinoti, ar susirasi vaikiną, štai kaip derėtų raganos teirautis:
"Ar per ateinančius metus susirasiu vaikiną?" Kuo aiškesnis klausimas, tuo tvirtesnis atsakymas. Jeigu klausi apie specialybės pasirinkimą, parašyk, iš ko renkiesi. Tarkim, "ką turėčiau studijuoti - mediciną ar teisę?"

Užduok Neringai klausimus komentaruose, o ji pati atrinks, kurie klausimai labiausiai verti jos pranašysčių!

Komentaruose būtinai nurodyk savo TIKRĄ vardą (būtinai, kitaip pranašystė nebus teisinga) ir tikslią gimimo datą.

NAUJAUSI RAGANOS NERINGOS ATSAKYMAI:

Giedrė 1995 12 03
Baigus šiuos mokslo metus, 12 klasę, noriu tapti policininke. Ar man pasiseks ir ar verta? Šia profesija aš žaviuosi jau seniai, bet labai abėjoju dėl įstojimo.
ATSAKYMAS: Taip tinka, tik mokslai bus sunkūs, nes, sakyčiau, tavo fizinis pasirengimas nėra stiprus, bet ateityje susitvarkysi ir net antrą pusę sutiksi studijuodama!

Robertas 1977-03-14
Jau pusę savo gyvenimo bandau laimėti loterijoje didelę pinigų sumą. Gal man neverta žaisti arba geriau žaisti tam tikru laiku?
ATSAKYMAS: Neapgaudinėk savęs ir nemanyk, kad daug gali nuveikti tik laimėjęs didelę pinigų sumą. Tau lemta įgyti mažesnes sumas, tačiau su jomis elkis atsakinga. Be to, matau kažkokią neištikimybę artimiesiems ar mylimai merginai. Pagalvok, kodėl taip elgiesi.

Vaida 1988.02.03
Ar kada nors turėsiu savo nuosavus namus?
ATSAKYMAS: O kam tau tas namas? Kaip suprantu, kol kas tau jo reikia ne gyvenimui, o ambicijoms ir puikybei patenkinti. Kažkodėl būtent dėl namų jauti nepasitenkinimą ir nuoskaudą. Pakeisk savo požiūrį, nesižvalgyk, ką turi ar ko neturi kiti, gyvenk savo gyvenimą. Nuosavų namų kol kas neturėsi, tačiau stogas virš galvos bus. Už tai ir dėkok gyvenimui.

Orinta 1994.03.15
Išteku rugpjūčio 9 dieną, kokia bus mano santuoka? Ar turėsime vaikų?
ATSAKYMAS: Eidama prie altoriaus palik viską, kas buvo negera, užnugaryje. Nesinešk blogų minčių į naują gyvenimo etapą. Santuoka suteikia stabilumo, atrandi žmogų, į kurį galėsi atsiremti. Gaila, kad santuoka šiandien yra subanalinama, to neturėtų būti, juk du žmonės nusprendžia sujungti likimus. Gražios tau šventės, o vaikučius tavo kelyje matau tris.

Deimantė 1994.05.02
Ar vaikinas, su kuriuo draugauju jau 4 metus, taps mano vyru?
ATSAKYMAS: Taip! Tiesa, pirmiausiai matau vaikelį, o tik tada vestuves. Todėl neskubėk, nes jos įvyks 9 metų bėgyje.

Toma 1997-04-10
Savo draugėms sakau, kad ateityje gyvensiu su septyniomis katėmis, galbūt juokingai skamba, bet lig šiolei nesu turėjusi net paprasto draugo, kalbant apie vaikinus. Mane kankina dilema kada atsiras tas pirmasis?
ATSAKYMAS: Dviejų metu bėgyje atsiras, bet po dviejų metų draugystės norėsi permainų.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis