"Birdy" - septyniolikmetė, sugraudinusi pasaulį (PAMATYK)

Šiandien sunku surasti žvaigždę, išgarsėjusią ne skandalais, o tikru nesuvaidintu talentu. Britė "Birdy"(17) - retas, bet labai unikalus kuklaus talento pavyzdys.

Būdama vos 12 metų ji laimėjo "gyvo" pasirodymo konkursą "Open Mic", po kurio sekė jos debiutinis įrašas - Bon Iver dainos "Skinny Love" koveris, kuris dažnai labiau vertinamas už originalą.

Pasaulį pakerėjo trapi mergaitė, dainuojanti švelniu balsu. Jos tikrasis vardas - Jasmine van den Bogaerde, tačiau sceninis vardas "Birdy" puikiai atspindi jos jautrią dainavimo manierą. Kritikai ne kartą jos pasirodymus apibūdino kaip "graudų paukštelio giedojimą". Jos mama - profesionali pianistė, Jasmine pradėjo skambinti pianinu būdama 7 metų, o pirmąją dainą sukūrė vos 8-erių.

Ilgą laiką "Birdy" atliko vien kitų atlikėjų koverius. Už "Skinny" love ji pelno daugybę apdovanojimų, po to mergina sėkmingai įrašė pirmąjį albumą, kuriame buvo galima rasti "Phoenix", "The Naked and Famous" ir kitų grupių koverius.

Dar vienas įvertinimas - jos daina "Just A Game" pateko į populiariojo filmo "Bado Žaidynės" garso takelį

"Birdy" dainas klausyk ČIA

Šią savaitę mergina pristatė pirmąjį klipą savo naujausiam albumui "Fire Within". Dainą "Wings" jai parašyti padėjo kompozitorius Dan Wilson, prisidėjęs prie dainininkės Adele superhito "Someone Like You". Kaip manote, ar ir jaunosios "Birdy" laukia tokia pat šlovė? Paklausykit ir įvertinkit:

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis