TIKRA ISTORIJA: 14-metė savo gabumais pribloškė net ir visko mačiusius(SUŽINOK)

Dvigubas magistro diplomas, keli akademiniai veikalai, dvi populiarumo sulaukusios knygos - skamba kaip ypatingi gyvenimo pasiekimai, taip?

O dabar atsisėskite: visi šie laimėjimai priklauso ne senam profesoriui, o 14 metų amerikietei Eugenie de Silva! Mergina šį rudenį pradės studijas geriausiame pasaulio universitete Harvarde (JAV) ir lyg to nebūtų gana, imsis teisės studijų kitame universitete. Vienu šūviu - du diplomai. O kaip jai pavyko?

Eugenie jau nuo vaikystės stebino savo gebėjimais. "Kiek save prisimenu, visuomet dievinau mokyklą. Tiesa, ją sugebėjau baigti būdama 11 metų ir iškart pradėjau studijuoti universitete, turiu bakalauro laipsnį. Sunkiausia buvo nugalėti bendraamžių pašaipas, kažkodėl jiems atrodė keista, kad aš jau ganėtinai anksti sugebėjau juos gerokai aplenkti," - pasakojo gabioji mergina.

Eugenie užaugino jos šrilankietis tėtis, būtent jam mergina dėkinga už pagalbą ir paramą. "Sunkiausia - finansinė mokslų pusė, - atviravo Eugenie. "Būnant tokio amžiaus tenka už studijas mokėti pačiai, universitetas kažkodėl turi tokią taisyklę. Esu dėkinga tėčiui, kuris būdamas vienišas, įstengė apmokėti man mokslus ir skatinti tobulėti."

Būtent tėtis rūpinasi, kad mergina ne tik knygas graužtų, bet ir papramogautų. Eugenie - aistringa futbolo žaidėja ir rašytoja. Ji yra išleidusi 2 knygas vaikams bei pati išmoko groti pianinu.

"Nepatikėsit, bet už viską labiau Eugenie mėgsta krėsti išdaigas," - sakė jos tėtis Foksas.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis