Gabrielius Vagelis: "merginos troleibusuose šnabždasi, kad esu gražus"(PAMATYK)

Muzikinio projekto „Lietuvos balsas“ sezono finalistas Gabrielius Vagelis(17) tvirtina, kad žvaigždžių liga susirgti dar nespėjo – sako, nuo jos yra specialių skiepų.

Nors balsingiausio tautiečio titulu apdovanotas ir nebuvo, Gabrielius turi kuo didžiuotis: šią vasarą pristatytos dainos „Negaliu atsilaikyt“ vaizdo klipas internete peržiūrėtas jau daugiau nei 30 tūkst. kartų, o prieš savaitę paskelbta – kylanti žvaigždė pasirašė kontraktą ir tapo vieno prekybos tinklo reklaminiu veidu.

Draugai sako, kad jis turi gerą humoro jausmą ir pravardžiuoja smogoliu, o dainų gerbėjai rašo laiškus prisiekinėdami, kad Gabrielius dainuoja iš visos širdies. Šimtai merginų jo kūrinius nustatė kaip telefono skambėjimo melodiją, o iškvepintuose rašteliuose prisipažino meilėje. Paklaustas, iš kur jos sužino gyvenamosios vietos adresą, vaikinas tik gūžteli pečiais. Paprašytas papasakoti apie savo charakterį nuo klausimo išsisuka. „Nemėgstu kalbėti apie save. Nepykite“, – flirtuoja merginų numylėtinis.


Gabrielius Vagelis. LNK nuotrauka

Ambicingas užsispyrėlis
Paklaustas, kada pradėjo dainuoti, demonstruodamas jaunam maksimalistui būdingą užsispyrimą Gabrielius atšauna: „Vos tik gimęs. Atidariau burną ir uždainavau!“
Apie profesionalaus dainų autoriaus ir kūrėjo karjerą visuomet svajojęs vaikinas didžiuojasi, kad pernai jam pavyko pasiekti „Lietuvos balso“ pusfinalį. „Girdėjau, kad tarp šou kūrėjų iki šiol sklando legenda, kaip Merūnas laužė galvą, ką deleguoti į finalą. Bendru mokytojo ir publikos sprendimu projekte liko varžovė Giedrė Smolskaitė, – lemtingą vakarą prisimena Gabrielius, pabrėždamas, kad „Lietuvos balse“ gavo daugiau, nei tikėjosi. – Išmokau taisyklingai dainuoti, dirbti su kameromis, bendrauti su publika – tokios žinios praverstų kiekvienam pradedančiam dainininkui. Šiandien muzikos keliu žengiu kur kas drąsiau, nei iki projekto. Neketinu sustoti.“
Patvirtindamas pažadą, po vasarą trukusio koncertų, fotosesijų ir filmavimų maratono, G. Vagelis jau planuoja privačias vokalo pamokas. Jų finansavimui vaikinas planuoja skirti ir dalį per vasarą uždirbto honoraro.

Grožis – sėkmės ingredientas
Pastebėjusi G. Vagelio potencialą po projekto jį iškart ėmė globoti „Show Makers“ talentų agentūra. Ispanijos pietuose vasarą nufilmuotas dainos „Negaliu atsilaikyt“ vaizdo klipas, ką tik visuomenei pristatyta Gabrieliaus fotosesija „Kosminė Odisėja“, pakeliui į dienos šviesą – naujos dainos rudens sezonui.
Vaikinas neslepia – gerbėjų dėmesys jam patinka. „Būna, kad žmonės gatvėje atpažįsta, tačiau ir aš pats nužiūriu dailiai atrodančias merginas. Dėmesį praeiviai gali atkreipti nebūtinai dėl to, kad matė televizijos projekte, – svarsto dainininkas ir iškart prisimena situaciją, privertusią nurausti. – Važiuodamas troleibusu nugirdau dviejų jaunesnių merginų pokalbį. Abi tvirtino, kad esu labai gražus... Norėjosi tiesiog prasmegti žemėje!“ – dabar jau be gėdos jausmo įvykį prisimena Gabrielius ir tikina ankstesnėje, nei reikėjo, stotelėje neišlipęs.
„Lietuvos balse“ prigijusi dainuojančio gražuoliuko etiketė Gabrielių lydi iki šiol ir, tikėtina, padės atverti dar ne vienerias duris į sėkmę.

Jau dabar aišku, kad Gabrieliaus laukia intensyvūs metai: prieš akis – abitūros egzaminai, koncertų tvarkaraštyje lieka vis mažiau laisvų dienų, prodiuseriai kuria planus naujiems vaizdo klipams ir fotosesijoms, o augančio dainininko galvoje dėliojasi tekstai naujoms dainoms. „Muzikai mano gyvenime visada bus vietos“, – pokalbį užbaigia Gabrielius, žadėdamas jau greitai pakviesti į atnaujintos programos solinius koncertus.


O kokios merginos patinka Gabrieliui? Kokia gražuolė galėtų užkariauti jo širdį? Visus atsakymus rasi ČIA

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis