Karščiausia merginų grupė "Little Mix" - apie dietas ir meilę "One Direction"(PAMATYK)

Šios merginos dažnai tituluojamos antrąja "Spice Girls" ir karščiausia merginų grupe. Kas jos? Grupė "Little Mix", kuri tapo pirmąja "X Factor" grupe nugalėtoja.

Grupės narės Perrie Edwards, Jesy Nelson, Leigh-Anne Pinnock, and Jade Thirlwall į šou ėjo kaip solo atlikėjos, tačiau sėkmė jų po vieną nelydėjo. Bet profesionalai, atrenkantys atlikėjus į šį populiarųjį šou, pastebėjo, kad merginos galėtų puikiai dainuoti grupėje. Taip ir gimė "Little Mix", kuri ir laimėjo 2011 metų "X Factor".

Vėliau sekė hitas "Wings", atnešęs britėms sėkmingą debiutą. Antrajame jų single "How Ya Doin" galime išgirsti ir vakaruose itin populiarią reperę Missy Elliot. Duetas su ja atvėrė kelius tarptautinei šlovei.

Tačiau šiuo metu visiems "Little Mix" gerbėjams rūpi ne tik merginų koncertai bet ir du labai svarbūs dalykai: jų dietos bei ryšys su "One Direction"

Interneto komentatoriai gali būti itin žiaurūs. Tą savu kailiu patyrė grupės narė Jesy Nelson, kuriai teko gintis nuo pastabų apie savo svorį. Mergina niekuomet neslėpė, kad jai patinka jos apvalios kūno linijos ir ji nesijaučia stora. Tačiau visuomenės spaudimas ir artėjantis turas JAV privertė merginą į save pažvelgti kitomis akimis. Į piktus komentarus ji atsakė galingiausiu ginklu - tobula figūra. Mergina sugebėjo numesti apie 15kg ir nejuokais išgąsdino fanus. Tačiau grupės atstovai teigia, jog pati Jesy labai džiaugiasi naująja savo figūra ir nepraleidžia progos pademonstruoti tobulo pilvuko ar kojų.
 


Perrie Edwards ir Jesy Nelson. AFP/Scanpix nuotrauka

Tačiau kas tie kilogramai prieš ryšį su "One Direction" vaikinais. Pasirodo, grupes sieja ne tik debiutas "X Factor", bet ir meilė! "Little Mix" blondinė Perrie Edwards jau kuris laikas draugauja su egzotiškuoju Zayn Malik. Porelė nevengia rodyti savo jausmų, tačiau interviu metu nedaugžodžiauja apie vienas kitą. Štai Zayn linkęs savo meilę rodyti ne žodžiais, o veiksmais: vaikinas neseniai išsitatuiravo mylimosios Perry portretą ant rankos. Meilė visam gyvenimui? Panašu, bent jau paklausius, kaip Perrie kalba apie mylimąjį: "Jis - tobulas vaikinas, šalia jo aš jaučiuosi it tikra princesė!" Kuri gi šalia Zayn taip nesijaustų...

Instagram.com nuotrauka

Neseniai pasirodė naujiena, kad "Little Mix" žada bendradarbiauti su pačia Miley Cyrus. Įdomu, ko gi įžūlioji Miley brites pamokys...

"Little Mix" dainas klausyk ČIA

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis