Meilės kerai: "Pretty Little Liars" karštuolis Tyler Blackburn atskleidžia, kaip "nukabinti" bet kurį vaikiną(SUŽINOK)

Tyler Blackburn(26), išgarsėjęs Caleb'o vaidmeniu jaunimo pamėgtame seriale "Pretty Little Liars". Ten jis atlieka paslaptingo kompiuterių žinovo ir mylinčio herojės Hanos vaikino vaidmenį.

Ypatingo dėmesio šis vaikinas susilaukė šią vasarą, kai pramogų pasaulio spauda paskelbė, kad jo ir aktorės Ashley Benson ekrane vaidinamas romanas persikėlė į tikrą gyvenimą. Gandai buvo patvirtinti - jaunuoliai tikrai susitikinėja! Matot, kaip būna su tais kolegomis...

Tyler Blackburn ir Ashley Benson. AP/Scanpix nuotrauka

Vieno užsienio žurnalo paklaustas apie asmeninį gyvenimą Tyler nedaugžodžiavo, tačiau pasisiūlė atskleisti visoms merginoms rūpinčią paslaptį - kaip "nukabinti" nepažįstamą vaikiną?

"Nustokit žaisti žaidimus, vaikinai to negali pakęsti. Jeigu jums vaikinas patinka, parodykit jam tai! Nieko nėra blogiau nei mergina, nemokanti parodyti simpatijos... Ir nevaidinkit princesių! Būkit paprastos, nuoširdžios, nesistenkite pasirodyti geresnės ar įdomesnės, nei esat. Po kurio laiko šis jūsų melas iškils į paviršių ir tik pridarys bėdos," - patarimus dalijo aktorius. "Joks vaikinas neatsilaikys prieš malonų dėmesį, tačiau mokėkite išlaikyti atstumą. Mes nemėgstame būti suvaržytais ir valdomais..."

O tu ar žiūri serialą "Pretty Little Liars"? Pasidalink savo nuomone komentaruose!

Tyler Blackburn
Tyler Blackburn
Shutterstock nuotr.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis