"YouTube" karjera: grožio sensacija tapusios sesės moko, kaip išgarsėti internete(PAMATYK)

Kai prieš penkerius metus dvi amerikietės sesutės Elle(25) ir Blair(20) sugalvojo "YouTube" patalpinti savo grožio pamokėles, jos net nenumanė, kad taps tikromis interneto garsenybėmis.

Šiandien merginos turi milijonus sekėjų, savo sukurtų batų bei kosmetikos produktų linijas, tapo dviejų knygų autorėmis ir nežada užmigti ant laurų! Jų pavyzdys įkvėpė daugybę grožio vlogerių (asmenų, darančių video blog'us) pradėti karjerą būtent internete. Juk čia per naktį iš niekam nežinomo tapti pirmo ryškumo žvaigžde! O ką Elle ir Blair pataria pradedantiesiems vlogeriams?

PIRMASIS ĮRAŠAS

"Pirmasis vlog'o įrašas - pats sunkiausias. Tačiau vos jį įkėlus iškart pasidaro lengviau,- pasakojo vyresnioji sesių dueto narė Elle. "2008 metais beveik nebuvo grožio vlogerių, todėl konkurentų, galima sakyti, neturėjome. Tačiau ir klipų žiūrovų buvo labai mažai. Šiandien "YouTube" publika - milžiniška, tereikia atrasti savo nišą."


Elle Fowler. MAVRIXONLINE.COM/Scanpix nuotrauka

NEBIJOK KRITIKOS

"Susitaikyk su tuo, kad bent jau pradžioje sulauksi daug daugiau kritikos nei pagyrų, - pataria jaunesnioji sesuo Blair. "Tačiau tau turėtų rūpėti pozityvūs žiūrovai, nes ta žiauri anoniminė interneto kritika gali bet ką sugniuždyti. Atmink, kad jau po pirmojo savo įrašo leidai žiūrovams tave vertinti, todėl nesitikėk vien liaupsių. Labai svarbu aklai nesekti kritika, nes taip gali užmiršti, kodėl iš tikrųjų pradėjai savo veiklą. Neleisk kritikams gadinti tau gyvenimo! Be to atmink, kad ir tie, kurie palieka tik piktus komentarus, kelia tavo reitingą..."

Blair Fowler. MAVRIXONLINE.COM/Scanpix nuotrauka

BŪK SAVIMI IR MYLĖK SAVO VEIKLĄ

"Niekada neapsimetinėk tuo, kuo nesi. Rodyk savo asmenybę, kad ir kokia nerangi, drovi, emocinga ar išsiblaškiusi būtum. Žmonės dievina nuoširdumą! Tai pat rimtai pagalvok, ar tikrai nori užsiimti vbloginimu, o gal susikūrei paskyrą tik todėl, kad taip daro dauguma tavo draugių? Jeigu taip, neverta net pradėti. Tačiau jei mylimai veiklai atiduosi 100% savęs, gali tikėtis gerų rezultatų. Mes grožio patarimus dalijame jau 5 metus ir vis dar turime daugybę nepanaudotų idėjų!"

Esi užkietėjusi blogerė arba vlogerė? Mes nuolat ieškome naujų talentų! Jei nori bendradarbiauti su portalu panele.lt, pristatyk save love@panele.lt

Sesių patarimus gali sekti ČIA ir ČIA 

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis