Populiarusis Ed Sheeran: kodėl merginos jį dievina?(PAMATYK)

"Jis - talentingiausias mano pažįstamas žmogus, - taip apie artimą savo draugą Ed Sheeran(22) atsiliepė garsusis merginų numylėtinis Harry Styles.

Sėkmingas albumas, draugystės su ryškiausiomis šiandienos žvaigždėmis, milijonų merginų simpatijos - tai Ed Sheeran kasdienybė. Kas jis, šis rudaplaukis britas, savo unikalumu sugebėjęs pavergti klausytojų širdis?

Gimęs menininkų šeimoje, Ed netruko parodyti ir savų gabumų. Visą vaikystę vaikinas giedojo bažnyčios chore, o nusprendęs mesti mokyklą ir atsiduoti muzikinei karjerai, gavo ne namų areštą, o tėvų palaiminimą! Bet to neužteko, laukė ilgas kelias į tai, ką jis turi šiandien.

Būdamas 17 metų Ed išsikėlė gyventi į Londoną, kur grojo baruose, kartais jo paklausyti susirinkdavo vos 5 žmonės. Tačiau tai nesutrukdė dainininkui ir toliau siekti savo tikslų. Per metus jis sugebėjo surengti 312 koncertų, kol viename jų Ed pastebėjo garsus britų atlikėjas Just Jack. Ed išvažiavo su juo į turą ir taip prasidėjo jo profesionali karjera.

Jo daina "A Team" buvo nominuota metų dainos apdovanojimui šių metų "Grammy" apdovanojimuose. Ed talentas rašyti dainas buvo pastebėtas ir muzikos leidybos gigantų. Girdėjai populiariąją grupės "One Direction" baladę "Little Things"? Daina, dėl kurios iš proto eina daugybė pasaulio merginų, buvo parašyta Ed tėvų namuose, kai atlikėjui buvo vos 16 metų. "Kai nusprendžiau šią dainą perleisti grupei "One Direction", norėjau įsitikinti, kad prodiuseriai neiškraipys mano dainos pridėdami nereikalingų instrumentų, - viename interviu pasakojo Ed Sheeran. "Todėl buvau studijoje visą laiką, kol ją įrašinėjo. Rezultatu esu labai patenkintas!"

Ne mažiau už jausmingas Ed Sheeran dainas populiaresnės jo draugystės su buvusia porele Taylor Swift ir Harry Styles. Harry ir Ed - puikiausi draugai, jie kartu leidžia laisvalaikį ir krečia vienas kitam pokštus. Negana to, vaikinai padarė vienas kitam po tatuiruotę!

Kol kas didžiausias Ed pasiekimas - turas kartu su garsiąja Taylor Swift. Jie - ne tik kolegos, bet ir puikūs draugai, įrašę duetą, kurio autoriumi tapo Ed. "Buvau pamalonintas, kai pasaulio žiniasklaida svarstė, ar mes ir Taylor - pora. Nustebau, kad jie galėtų poruoti tokią nuostabią merginą kaip Taylor su manimi. Tačiau būsiu atviras: negalėčiau draugauti su ta, kuri jau draugavo su mano geriausiu draugu," - apie draugystę su garsiąja dainininke pasakojo Ed.

Naujausias Ed Sheeran projektas - darbas JAV vyksiančiame televizijos projekte "The Voice". Jis bus pačios Christinos Aguileros patarėjas! O tu ar klausai Ed Sheeran dainų? Geriausias jų rasi ČIA

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis