SKANDALAS: vietoj pasimatymo su Cara Delevingne milijonierius gavo jos galvą(PAMATYK)

Viena turtingiausių pasaulio manekenių Cara Delevingne sako, kad pinigai - dar ne viskas. Bent jau taip galime spręsti iš jos reakcijos į milijonieriaus kvietimą pavakarieniauti.

Britas Steve Winters, neseniai vienoje loterijoje laimėjęs milijoną svarų, pamanė, kad naujasis milijonieriaus statusas padės užkariauti ir geidžiamosios Caros širdį. Tačiau jam teko smarkiai nusivilti - vietoj Caros atėjęs į pasimatymą jis rado tik jos... galvą! Neišsigąskit, nieko Carai neatsitiko, tai tebuvo jos galvą imituojantis didžiulis tortas.

Tiesa, pats Steve Winters teigė, kad pokštas nebuvo pavykęs, nes tortas jam nė iš tolo nepriminė išsvajotosios manekenės. Tortą kūrę konditerijos meistrai pajuokavo ir vietoj tikslios Caros kopijos sukūrė komišką personažą, primenantį Carą ne tik išvaizda, bet ir juokinga išraiška.

Naujai iškeptas milijonierius nusprendė iš nepavykusio pasimatymo išspausti viską, ką sugebėjo. Ilgai nedvejojęs peiliu nusirėžė pusę tortinės Caros galvos ir įvertino įspūdingąjį desertą. Pati manekenė šio įvykio nekomentavo.


Cara Delevingne. AFP/Scanpix nuotrauka

Žinoma, kam Carai milijonierius, kai ji pati yra viena daugiausiai uždirbančių jaunųjų žvaigždžių. Visą jaunųjų turtuolių sąrašą rasi ČIA

Skandalingąjį tortą gali apžiūrėti ČIA

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis