Hipsterės iššūkis "One Direction": ji dainuoja geriau?!(PAMATYK)

Neseniai savo JAV turą užbaigę grupės "One Direction" vaikinai kasdieninių gyvų pasirodymų metu sugebėjo įrodyti, kad dainuoti jie sugeba, kad ir ką sakytų kritikai.

Jų vadybininkas, įtakingasis Simon Cowell, ne kartą pareiškė, kad visi, atrinkti dalyvauti "X Factor" (kuriame ir išgarsėjo "One Direction"), turi unikalius balsus ir geba profesionaliai dainuoti.

Tačiau viena yra dainas atlikti pritariant visam būriui muzikantų, o visai kita - tiesiog atliekant akustinę versiją. Būtent taip perdainuoti vasaros hitu tituluojamą "One Direction" dainą "Best Song Ever" sugalvojo sparčiai populiarėjanti britų atlikėja Gabrielle Aplin. Hipsteriška išvaizda ir jautriomis dainomis garsėjanti dainininkė sugebėjo kardinaliai pakeisti "One Direction" kūrinį.

Kas sakė, kad tokia ritminga daina negali suskambėti lyriškai ir romantiškai?! "One Direction" vaikinai turėtų suklusti ir pasimokyti iš Gabrielle: niekas taip nevirpina širdies, kaip romantiška baladė. Galbūt jos versija taps dar populiaresnė? Kaip manot?

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis