Lietuvės "One Direction" fanės išrinko mylimiausią grupės narį!(SUŽINOK)

"One Direction" fanės, išdidžiai save vadinančios "directionerėmis", seka kiekvieną mylimo vaikinų penketuko naujieną, žino, ką ir kur jie veikia ir su kuo leidžia laisvalaikį.

Šios merginos viešai pripažįsta, kad jų gyvenime atsiradus populiariajai grupei, jos tapo laimingesnės, pozityvesnės, turi daugybę bendraminčių ir džiaugiasi, galėdamos būti jų fanėmis.

Tačiau "directionerės" neslepia, kad mėgsta pasvajoti apie žaviuosius "One Direction" vyrukus. Dažna įsivaizduoja save esant jų mergina ar bent gera drauge. Svajoti juk gera! Panele.lt skelbtame konkurse kvietėme "directioneres" pasvajoti iš širdies: merginos atskleidė savo slapčiausias svajones ir su kuriuo grupės nariu norėtų draugauti

Jūsų teismui - įdomiausios "One Direction" fanių svajonės:

Noriu draugauti su...Harry Styles!


Harry Styles. AFP/Scanpix nuotrauka.

Vaiva, 16m.
"Noriu draugauti su Harry, nes jo garbanos puikiai derėtų prie manųjų, taip pat jo balsas tiesiog pasakiškas, o apie tatuiruotes išvis neturiu žodžių..."

Kristina, 17m.
"Draugaučiau su Harry, nes jis šmaikštus, gražus ir labai mielas. Man atrodo kad, su juo laikas neprailgtų ir būtų įsimintinas."

Rūta, 18m.
"Renkuosi Harry, jo žalios akys gali bet kurią išvesti iš proto, balsą kiekviena norėtų išgirsti vos nubudusi, o putlias lūpas tik bučiuoti ir bučiuoti..."

Noriu draugauti su...Zayn Malik!


Zayn Malik. Mavrixonline.com/Scanpix nuotrauka.

Karolina, 17m.
"Imčiau Zayn. Jis - vienas tų, kuris turi tobuliausius veido bruožus, o man tas svarbiausia. O jo tamsi oda tiesiog veda mane iš proto. Tobulesnio ir gražesnio nesu mačiusi, jis mano svajonė, neminėsiu, kiek kartų esu sapnavusi, kad stovim abu prie altoriaus..."

Gabrielė, 15m.
"Noriu draugauti su Zayn, nes jis yra pats mieliausias vaikinas, kurį esu kada nors sutikusi. Be to, jis yra labai gražus ir gražiai dainuoja. Labai gaila, kad jis pasipiršo savo merginai..."

Beata, 19m.
"Renkuosi Zayn, nes savo balse jis turi daug keistenybių, kurios mane neapsakomai traukia. O draugystė - lyg duetas, kurį, manau, mums puikiai pavyktų kartu dainuoti."

Noriu draugauti su...Niall Horan!


Niall Horan. Mavrixonline.com/Scanpix nuotrauka

Gintarė, 18m.
Draugaučiau su Niall, nes tai vienas iš žaviausių ir nuostabaus balso savininkų. Bučiau pati laimingiausia,jei su juo galėčiau draugauti,nes jis tobulas! Jis stilingas, talentingas ir gražus, tiesiog svajonių bernas!"

Greta, 18m.
"Aš svajoju ir žiauriai norėčiau draugauti su Niall, man patinka jo plaukų spalva,akys mane žavi be galo, o balsas - nerealus, galėčiau visa vakarą klausytis jo nepakartojamo balso, Niall mane žavi viskuo!"

Giedrė, 16m.
"Labai norėčiau draugauti su Niall. Daug kas labiausiai būtent jį nuvertina, sako, kad jis nemoka dainuot ir yra visai nereikalingas grupei. Bet aš kaip tik manau atvirkščiai, nes Niall yra labai įdomus ir charizmatiškas žmogus. Atsimenu, kai pirmą kartą pamačiau jo "X Factor" atranką, man iškart patiko jo žavesys, o jau koks drovus buvo, norėjosi įlįsti į kompiuterio ekraną ir apkabinti jį, bet paskui susimasčiau, kad reikės naują ekraną pirkt..."

Noriu draugauti su...Liam Payne!


Liam Payne. Mavrixonline.com/Scanpix nuotrauka.

Agnė, 16m.
"Tikriausiai labiausiai norėčiau draugauti su Liam. Turbūt todėl, kad jis atrodo nuoširdžiausias. Liam dažnai šypsosi ir ta jo šypsena nuoširdi. Išgirdus jo balsą man per kūną pradeda bėgioti skruzdėlytės, o kojos nevaldomai tirpsta. Liam akys visada žiba. Jis yra labai romantiškas, o aš taip pat esu užkietėjusi romantikė. Manau, su juo man butų gera, mes galėtume netarti vienas kitam nei žodžio, bet mums kartu būtų jauku. Jis atrodo gan jautrus, todėl manau, kad aš galėčiau būti ta, kuri jį užjaustų ir niekada neįskaudintų. Manau, kad mums abiems užtektų vienas kito, nereiktų jokių pompastikų, geriausias pasimatymas būtų kepant blynus ir skendint miltų dūmuose. Tikiu, kad mes būtume ideali pora."

Samanta, 16m.
"Norėčiau draugauti su Liam. Jis pakankamai subrendęs, rūpestingas, patrauklus, šeimyniškas, linksmas, aktyvus. Aš - panašaus charakterio, todėl būtume puiki pora."

Neringa, 16m.
"Norėčiau draugauti su Liam, nes jo šypsena praskaidrina mano dieną, jo šokoladinės akys priverčia mane užsimiršti viską, kas bloga, ir tikėtis tik to, kas gera. Liam'o stiprios rankos priverstų bet kurią merginą jaustis saugia jo glėbyje. Galiausiai, jo balsas, kurį aš įsimylėjau, kuris virpina ne tik mano ausų būgnelius, bet ir mano širdį."

Noriu draugauti su...Louis Tomlinson!


Louis Tomlinson. Mavrixonline.com/Scanpix nuotrauka.

Evelina, 17m.
"Norėčiau draugauti su Louis. Kodėl? Nes jis vienas žaviausių mano matytų vaikinų. Jo humoro jausmas yra nepakartojamas. Jo juokeliai priverčia šypsotis visą dieną. Pamačius jo nuotraukas tiesiog savaime atsiranda šypsena. Jo paties šypsena yra idealiausia, kokią esu mačiusi. Jo plaukai yra kažkas tobulo.Jo pomėgis ir aistra futbolui priverčia jį mėgti dar labiau, nes pati esu labai labai didelė futbolo aistruolė. Jis yra šeimos žmogus, nes labai myli savo šeimą, tai verčia mane mėgti jį dar labiau. Jo mergina tikriausiai yra laimingiausia pasaulyje, nes jis moka ja rūpintis ir pradžiuginti, nors ir yra toli vienas nuo kito.Norėčiau būti jos vietoje..."

Gabrielė, 14m.
"Draugaučiau su Louis. Krėstume įvairias kvailystes, o aš tą daryti labai mėgstu. Taip pat Louis mėgsta grupę "The Fray", jų muzika taip pat mane žavi. Jo mėgstamiausia šalis yra Prancūzija, o aš vis dar svajoju ją aplankyti, taip pat labai nori turėti sūnų, o aš ateityje taip pat. O turbūt svarbiausia jog jis nori būtų visada jaunas ir neužaugti, taip pat kaip ir aš. O šiais keliais faktais noriu tik įrodyti, jog mes esame iš dalies panašūs ir turint panašius pomėgius ir norus, nesvarbu ar mes būtumėme tik geri draugai ar oficialiai draugautumėm, viskas klostytųsi puikiai."

Dovilė, 17m.
"Svajoju draugauti su Louis. Man jis atrodo labai žavus, linksmas, sugeba praskaidrinti net liūdniausią dieną. Manau, kad jis yra puikus draugas, turintis gerą skonį ir manieras. Pavydžiu jo merginai!"

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis