Gudrybės: kaip "Instagram" nuotraukose atrodyti it modelis?(PAMATYK)

Išmanieji telefonai į mūsų gyvenimą atnešė daugybę naujovių: demonstruojame savo gyvenimą "Facebook", reiškiame mintis "Twitter", vertiname aplankytas vietas "Foursquare", o visus svarbiausius vaizdus keliame į "Instagram".

Šia maisto, "selfių", augintinių ir naujų pirkinių demonstravimo programėle naudojasi daugybė žmonių, tarp kurių - ir ryškiausios žvaigždės. Tokiu būdu gerbėjai gali iš arti pamatyti, kaip gyvena jų mylima įžymybė.

Garsiausios pasaulio manekenės - didelės "Instragram" aistruolės. Tačiau nuo ryškių podiumo šviesų ir fotosesijų pavargę modeliai "Instagram" mėgsta rodyti kitą savo gyvenimo pusę. Jos įamžina save be makiažo, po treniruotės, pakeliui į kiną ar pietaujant. Tačiau manekenės vis vien atrodo tobulai! Kaip joms tai pavyksta?

1. Būk savimi

instagram.com nuotrauka

Modelis Cara Delevingne yra viena daugiausiai uždirbančių pasaulio manekenių. Puikiai nuotraukoms pozuojanti mergina savo "Instagram" paskyroje nevengia įkelti juokingų savo išraiškų ar po pasirodymo pusiau nuvarvėjusio makiažo. Cara nebijo parodyti, kokia yra, nesislėpk ir tu! Nekopijuok lūpų papūtusių lėlyčių, jos niekam neįdomios!

2. "Nematomas" makiažas


instagram.com nuotrauka

Atrodo, kad gražuolės manekenės atrodo tobulai vos išlipusios iš lovos. Tačiau ar pastebėjai, kad pirmiausiai į akis krinta tobula jų oda? Būtent ja ir vertėtų ypatingai rūpintis. Net ir geriausia pudra neužmaskuos probleminės neprižiūrimos odos, todėl geriau investuok į geras odos priežiūros priemones ir procedūras.

3. Apgalvotas kadras


instagram.com nuotrauka

Kartais tereikia tinkamo fono, kad nuotrauka iškart atrodytų patrauklesnė. Žydra jūra, prabangus viešbučio kambarys ar žydintis sodas - manekenės gali sau leisti viską. Tačiau net ir tu gali pasistengti dėl geresnio kadro! Juk nuotrauka, kurios fone matyti žavus miesto stogų peizažas, o ne netvarkingas kambarys, bus malonesnė akiai. Todėl visuomet galvok ne tik apie tai, kaip tu atrodai, bet ir kas yra už tavęs.

4. Specialieji efektai


instagram.com nuotrauka

"Instagram" kūrėjai pasistengė, kad bet kokia nuotrauka jų programėlėje atrodytų patraukliai. Už tai turėtume būti dėkingi specialiesiems foto filtrams. Jie niūrią dieną paverčia saulėta, o blankią palaidinę - ryškia! Nebijok eksperimentuoti, bet atmink, kad veido oda atrodo patraukliausiai, kai nuotrauka - nespalvota. Netiki? Pažiūrėk į Barbaros Palvin "selfį"...

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis