Populiarioji Lily Collins: ko dar nežinojai apie „Mirties įrankiai: Kaulų miestas“ žvaigždę?

Ar jau matei filmą „Mirties įrankiai: Kaulų miestas“? Pagrindinį vaidmenį jame atlieka viena sparčiausiai populiarėjančių jaunosios kartos aktorių Lily Collins(24). Kas ji, režisierių, garsiausių dizainerių ir karščiausių garsenybių mylima mergina?

Pateikiame įdomiausius Lily Collins biografijos faktus:

1. Nors Lily gimė Didžiojoje Britanijoje, tačiau užaugo JAV. Už Atlanto mergina išsikraustė po savo tėvų, garsaus muzikanto Phil Collins ir antrosios jo žmonos Jill Tavelman skyrybų. Lily turi dvi pilietybes – JAV ir Didžiosios Britanijos.

2. Vaidyba nėra vienintelė Lily veikla. Universitete ji studijavo televizijos žurnalistiką, vėliau rašė straipsnius merginų žurnalams „Seventeen“, „Elle Girl“ ir „Teen Vogue“. Ji tapo vaikų televizijos kanalo „Nickelodeon“ pranešėja, kuriai buvo patikėta apžvelgti prezidento inauguracijos ceremoniją 2008 metais.

3. Be savo talentų Lily Collins garsėja draugystėmis su geidžiamiausiais vaikinais. Jos sąraše – aktorius Zac Efron, „Glee“ žvaigždė Chord Overstreet, „Twilight“ gražuoliukas Taylor Lautner ir filmo „Mirties įrankiai: Kaulų miestas“ kolega Jamie Campbell-Bower

Jamie Campbell-Bower ir Lily Collins. AFP/Scanpix nuotrauka

4. 2012 metais Lily Collins pradėjo susitikinėti su britų aktoriumi Jamie Campbell – Bower. Viena gražiausių jaunųjų įžymybių porų išsiskyrė dar prieš pradedant filmuoti bendrą juostą. Nepaisant sugriuvusių santykių, abu jaunuoliai sugebėjo profesionaliai vaidinti net ir meilės scenas. Pati Lily atskleidė, kad aistringai bučiuotis su savo buvusiu vaikinu filmavimo aikštelėje jai ganėtinai patiko. Jamie vieno interviu metu teigė, kad nesvarbu, jog jie išsiskyrė, jis ir Lily iki šiol yra geri draugai ir žino vienas kito paslaptis.

5. Lily turėjo tapti siaubo filmo žvaigžde. Filmo „Evil Dead“ režisierius pasirinko ją pagrindiniam vaidmeniui, bet dėl daugybės filmavimų ir įtempto grafiko pasiūlymo Lily atsisakė.

6. Mados kritikai negaili jaunajai aktorei liaupsių dėl jos stiliaus ir madingų apdarų. Garsiausi mados namai kaunasi dėl galimybės svarbiems renginiams papuošti Lily, o jos debiutantės vakarėlis buvo rodomas populiariame MTV seriale „The Hills“.

Lily Collins. AFP/Scanpix nuotrauka

7. Mėgstamiausias Lily Collins posakis: „Atrask, kas tavyje yra gražu ir ypatinga. Būtent šios savybės ir daro tavo unikalia asmenybe!“

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis