Jauniausia Lietuvos ragana pranašauja ateitį! (UŽDUOK KLAUSIMĄ) (1)

Mūsų patarėja ragana Neringa Saladžė ne tik atsako į tavo klausimus, bet ir atskleidžia, kokia diena mūsų laukia. Skaityk jos pranašystes kasdien!

Tačiau jei labai rūpi sužinoti, kas laukia būtent tavęs, užduok raganai klausimą.

Suformuluok aiškų klausimą, o ne klausk abstrakčiai. Jei nori sužinoti, ar susirasi vaikiną, štai kaip derėtų raganos teirautis:
"Ar per ateinančius metus susirasiu vaikiną?" Kuo aiškesnis klausimas, tuo tvirtesnis atsakymas. Jeigu klausi apie specialybės pasirinkimą, parašyk, iš ko renkiesi. Tarkim, "ką turėčiau studijuoti - mediciną ar teisę?"

Užduok Neringai klausimus komentaruose, o ji pati atrinks, kurie klausimai labiausiai verti jos pranašysčių!

Komentaruose būtinai nurodyk savo TIKRĄ vardą (būtinai, kitaip pranašystė nebus teisinga) ir tikslią gimimo datą.

NAUJAUSI RAGANOS NERINGOS ATSAKYMAI:

Donata 1986 04 06
Su vyru laukiame vaikelio jau 7 metus, tačiau vis nesėkmingai... Abu esame sveiki, tačiau niekaip nesulaukiame vaikų. Ar mūsų šeimai lemta turėti nors vieną atžalą?
ATSAKYMAS: tai, ko trokštame, nutinka tuomet, kai mažiausiai tikimės. Todėl tau reikėtų nustoti galvoti apie nesėkmes, koncentruokis į kitus dalykus. Be to, galimas daiktas, kad jaunystėje labai bijojai ir nenorėjai susilaukti vaikų, todėl dabar ir turi problemų. Vaikelį matau 4-5 metų bėgyje.

Justina 1985 06 14
Įsimylėjau vedusį vyrą, kuris tikina, kad mane myli. Ar jis išdrįs skirtis su žmona?
ATSAKYMAS: nors sakai, kad tą vyrą myli, iš tiesų myli tik jo dėmesį prabangias dovanas. Neapgaudinėk savęs, tikrų jausmų čia nėra. Tačiau jei tokia situacija ir meilužės vaidmuo tave tenkina, ryšys tęsis tiek, kiek panorėsi.

Emilija 1999 10 19
Norėčiau sužinoti, kas manęs laukia šiais metais, kokie išbandymai, kaip seksis moksluose ir meilės reikaluose.
ATSAKYMAS: laukia pasikeitimai, kurie suteiks daugiau stabilumo ir rasi bendrą kalbą su mokytojais ir pagaliau suvoksi, kuo nori būti. Atidžiai rinkis draugus ir bendrauk su tais, kurie gali tave praturtinti žiniomis ir geromis mintimis.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis