Ingrida Kazlauskaitė paatviravo apie sunkią savo paauglystę(FOTO)

Atlikėja Ingrida Kazlauskaitė yra viena tų įžymybių, kurių viešumoje niekuomet nepamatysi nepasitempusių, nesusišukavusių ir stilingai neapsirengusių.

Nesvarbu, ar eina Ingrida į renginį, ar lekia į šokių pamokas - ji visuomet aplinkinių dėmesį traukia savitu stiliumi. Tačiau naujo avalynės ženklo „EMU“ pristatyme sutikta Ingrida pripažįsta, jog paauglystėje jos mama dainininkė Liveta Kazlauskienė jai neleido nei makiažo darytis, nei aukštakulnių dėvėti!

„Mamos apdarais ir bateliais žavėjausi nuo ankstyvos vaikystės, todėl nevengdavau į jos spintą įlįsti, kol tėvai būdavo išvykę koncertuoti. Labiausiai mane žavėjo aukštakulniai, atrodė, kad tai patys gražiausi batai Žemėje. Kiek aš kulniukų nulaužiau juos slapčia besimatuodama... Tačiau mama greitai mano slaptus žygius susekė ir griežtai uždraudė autis aukštakulniais. Sakė, jog jaunoms merginoms jie gali pakenti ir sugadinti laikyseną. Todėl lankydama mokyklą negalėjau niekaip savo noro puoštis išreikšti: mama norėjo, kad atrodyčiau tvarkingai, todėl neleido dažytis bei džiaugtis aukštakulniais,“- atviravo Ingrida.

Tačiau mergina mamai už griežtumą dėkoja. „Dabar, kai pradėjau šokti Lotynų Amerikos šokius, kurie be aukštakulnių neįsivaizduojami, supratau, kad sveiki sąnariai ir patogumas - daug svarbiau. Aukštakulnių, galima sakyti, visiškai atsisakiau, pamėgau patogią laisvalaikio avalynę. Štai Australijoje sukurti lengvučiai „EMU“ aulinukai yra tai, ko mano pavargusios pėdos trokšta po ilgos lakstymo ir šokių dienos. Neįsivaizduoju, kaip reikėtų visą dieną iškęsti avint aukštakulniais. Ačiū mamai, kuri man kažkada sugebėjo įkrėsti proto!“ - juokavo neseniai naują dainą pristačiusi atlikėja.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis