GINČAI: ar po 10 metų dailiausios pasaulio mergaitės grožis išblėso? (FOTO)

Prancūzaitė Thylane Blondeau pirmą kartą podiumu žengė būdama vos ketverių, pristatė dizainerio Jeano Paulo Gaultier kolekciją. Netrukus mažylė buvo paskelbta gražiausia pasaulio mergaite.

Kai mergaitei buvo 10 m., fotografuotis ją pakvietė amerikiečių "Vogue". Mažosios Thylane fotosesija madų gigantui sukėlė daugelio pasipiktinimą, mat nuotraukose mergaitė pozavo ne tik nuo-iki nušpakliuotu veidu, bet ir itin koketiškomis pozomis, papuošta kokteilinėmis suknelėmis ir aukštakulniais.

Po šio skandalėlio mergaitės karjera įsisiūbavo, daugėjo ir podiumo, ir fotosesijų pasiūlymų. Vieni dizainerių, pamilusių šią manekenę, - duetas "Dolce & Gabbana". Talentingieji dizaineriai pakvietė Thylane Blondeau Milano mados savaitėje demonstruoti jų naujausią 2018 m. pavasario ir vasaros kolekciją.

Vida Press nuotr.


A post shared by Dolce & Gabbana (@dolcegabbana) on Sep 23, 2017 at 3:34am PDT

Po šešiolikmetės Thylane pasirodymo "Dolce & Gabbana" kolekcijoje, buvo atsiminti laikai, kai manekenė vadinta gražiausia mergaite pasaulyje. Dabar vieniems atrodo, kad merginos grožis išbluko, tarsi suvienodėjo su kitų: nebeliko svajingų žydrų akių, veido bruožai tapo griežtesni, o ir šviesius plaukus ji pasitamsino. Kiti atkerta, kad Thylane Blondeau grožis tiesiog subrendo. Ji atrodo fantastiškai ir be konkurencijos galėtų laimėti Mis Pasaulio karūną.

Vida Press nuotr.

A post shared by Thylane (@thylaneblondeau) on Sep 13, 2017 at 5:35am PDT

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis