Tai tu, Eva? Nuovargio neslepianti „Nusivylusių namų šeimininkių žvaigždė“ neatpažįstama (FOTO)

Garsiojo serialo „Nusivylusios namų šeimininkės“ žvaigždė, aktorė Eva Longoria niekuomet nestokojo humoro jausmo bei entuziazmo. Daugelį ji užbūrė ne tik egzotišku grožiu, bet ir nepaprasta charizma.

Vis dėlto 42 m. aktorė šiuo metu atrodo kiek pavargusi, o galbūt ją tokią tik įamžino paparaciai. Karu su vyru Josu Bastu į draugų gimtadienį besiruošusi Eva atrodė praradusi gyvenimo džiaugsmą. Juodi ratilai po akimis, suraukta kakta ir sausos, suskeldėjusios lūpos - galbūt šiuo metu įžymybė iš tiesų išgyvena krizę? Žinoma, gali būti, jog Eva paprasčiausiai susinervino dėl kokios nors buitinės smulkmenos ar susikivirčijo su mylimuoju.

Eva Longoria
Eva Longoria
Vida Press

Akyliausi gerbėjai pastebėjo, jog anksčiau nepriekaištingą odą turėjusi aktorė ją kiek apleido - atsirado nelygumų, o pats veidas rodosi kiek paburkęs. Visgi Eva ne kartą interviu metu prisipažino, jog investuoja į kokybiškas odos priežiūros priemones bei stengiasi neperkrauti odos kosmetika, mat taip ji praranda žvilgesį bei sausėja. Natūralumas sveikintina, tik kodėl daugelis gerbėjų, pamatę šias Evos nuotraukas, kiek nuliūdo? Galbūt kaltas netinkamas kadras, tačiau, ko gero, didžiausia kaltininkė - prasta Evos nuotaika, kuri ir sumenkino talentingosios aktorės grožį.

Eva Longoria
Eva Longoria
Vida Press

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis