Lady Gagos sugrįžimas: nuogybės ir dainos apie seksą (VIDEO)

Veikiausiai nėra tokių, kurie seka muzikinio pasaulio naujienas ir nežino, jog Lady Gaga sugrįžo. Ir sugrįžo su trenksmu

Reklamuodama savo naująjį albumą ARTPOP, kuris prekybos vietas turėtų pasiekti lapkričio vienuoliktąją, atidariusi MTV muzikos apdovanojimus, pasirodžiusi iTunes festivalyje ir legendinėje laidoje „Good Morning America“, Mother Monster (taip ją meiliai vadina fanai) ir vėl rampų šviesoje.

Po sunkios klubo operacijos, kuri ekscentriškajai dainininkei buvo atlikta vasario 20-tąją – po to, kai buvo atšauktas Born This Way turas, Gaga kuriam laikui dingo nuo scenos. Kur kas mažiau rodydamasi viešumoje, tačiau fanų nepalikdama nežinioje, atlikėja paskelbė savo naujojo albumo pavadinimą – ARTPOP. Pirmąsias vieno labiausiai laukiamo šių metų albumo dainas gerbėjai galėjo išgirsti visai nesenai – rugsėjo pirmąją, Londone vykusiame iTunes festivalyje.

Lady Gaga savo fanų nenuvylė – keisdama vieną kostiumą po kito, švaistydamasi peiliu ir garbanomis, ji nevengė ir nuogybių. Fanai ir vėl galėjo išvysti Gagą su kūno beveik nedengiančiais drabužėliais, tokiais pat, kaip ir per skandalinguosius MTV muzikos apdovanojimus. Žinoma, koncertas buvo įdomus ne tik nuogybėmis, originaliais kostiumais ar šokėjų pasirodymais – kaip ir visada, atlikėja nepraleido progos pakalbėti. Prieš atlikdama dainą „Swine“, ji rėžė įkvepiančią kalbą, o prieš baladę „I wanna be with You“ pripažino, kad šį kūrinį parašė dar turo Born This Way metu, kada sužinojo apie tai, jog teks atšaukti turą ir gulti ant operacinio stalo.

Kur kas teatrališkesnis ir mažiau nuogas pasirodymas vyko laidoje „Good Morning America“. Jį pradėjusi daina iš miuziklo „Ozo šalies burtininkas“, vaidindama pagrindinę jo veikėją Dorotę, apsupta kaliausės, liūto ir medkirčio, pasidabinusi ryškiai raudonais blizgančiais aukštakulniais ir rankose laikydama šunį, Lady Gaga dar kartą įrodė, jog moka dainuoti. Su minimaliu pianino pritarimu užtraukusi net tvirčiausiems ašarą išspaudžiančią „Somewhere over the Rainbow“ įžangą, Mother Monster tapo tikrąją savimi vos užgrojus pirmiesiems „Applause“ akordams. Žingsniuodama geltonų plytų taku, ji keitė kostiumus vieną po kito – pasirodymą pradėjusi melsva Dorotės suknele, vėliau pabuvojo ryškiai rožine suknele pasidabinusia fėja, juodu triko apsitempusia Gaga, virš galvos sukančią peruką, o pabaigoje – labai stilizuota Dorotės versija, su ženkliai per dideliu švarku plačiais pečiais ir milžinišku kaspinu šviesių garbanotų plaukų kupetoje.

Gagai vis dažniau ir dažniau rodantis viešumoje ir planuojant tolesnius pasirodymus, fanai nepaliauja spėlioti dėl to, koks bus antrasis jos singlas, kurio pavadinimą Mother Monster išdavė jau senai. „Gypsy“ pavadinto singlo išleidimo data dar nėra paskelbta, tačiau mažieji monstriukai nekantrauja bandydami nuspėti kas gi bus toliau.

Labai tikėdamiesi, kad atlikėja nepabijos fakto, jog šios dainos veikiausiai negros radijas ir ji dėl savo nešvankumo nebus labai populiari, jie tikisi, jog vienas iš singlų bus labai kontroversiška ir lengvai įsimenanti daina „Sex Dreams“.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis