18-metė už milijoną dolerių pardavė idėją

Sakoma, kad idėjos nieko nekainuoja. Tačiau genialias idėjas galima labai pelningai parduoti!

21 metų amerikietė Stacey Ferreira - puikus tokios idėjos pavyzdys. Būdama 18 metų ji pardavė savo idėją garsiajam verslininkui Richardui Bransonui. Už jos įkurtą kompaniją „My Social Cloud“ verslininkas sumokėjo 1 milijoną dolerių.

Pelningoji idėja merginai kilo dar besimokant mokykloje, kai sugedo jos brolio kompiuteris ir jis prarado visus savo socialinių tinklų slaptažodžius. Stacey pagalvojo, kodėl gi nesukūrus internetinės slaptažodžių saugyklos, iš kurios tavo slaptažodžiai niekuomet nedingtų? Su brolio pagalba Stacey išmoko programuoti ir ėmėsi kurti „My Social Cloud“.


Stacey Ferreira.
Instagram.com nuotrauka

Tačiau ji suprato, kad be investicijų jos kompanija ilgai negyvuos. Čia jai pagelbėjo „Twitter“: mergina ten pamatė, kad verslininkas Richard Branson paskelbė konkursą. Tie, kurie jo globojamai labdaros organizacijai paaukos ne mažiau nei 2000 dolerių, turės šansą atvykti į verslininkų vakarėlį ir su juo susipažinti. Stacey suprato, kad tai - jos proga pristatyti savo idėją. Pasiskolinusi pinigų ji paaukojo juos labdarai ir, kaip buvo žadėta, nuvyko į svarbųjį vakarėlį. Merginos pastangos atsipirko: tą patį vakarą Richard Branson sutiko inverstuoti 1 milijoną dolerių!

„Nebijokite dėl savo svajonės aukoti viską. Pažiūrėkit į mane - aš buvau tiesiog paprasta mokinė, kuri troško įgyvendinti savo idėją. Patikėkit, jeigu pavyko man, pavyks ir jums!" - sakė jaunoji entreprenerė.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis