Jautruoliai: grupę „Big Time Rush“ sugraudino mažo berniuko laiškas(FOTO)

Daugelis mano, kad įžymybės rūpinasi tik kaip tapti dar garsesniais ir uždirbti daugiau milijonų. Tačiau tai - netiesa. Grupė „Big Time Rush“ įrodė, kad gerumui jie nelieka abejingi!

Praėjusią savaitę internetą apskriejo 8-mečio berniuko laiškas Kalėdų Seneliui, kuriame jis prašė ne mašinėlių, ne kompiuterio ir net ne išmaniojo telefono. Mažasis amerikietis Ryan prašė, kad vaikai nustotų šaipytis iš antsvorio turinčios jo dvynės sesutės Amber. Jis sakė, kad jam nieko nereikia, Ryan tenori, kad sesė pagaliau nebesijaustų užgauliojama. Berniukas tai pat pridėjo, kad sesė taptų laimingiausia mergaite pasaulyje, jei į jos gimtadienio šventę atvyktų mylimiausia grupė „Big Time Rush“.

Pasirodo, bent iš dalies Ryan norui buvo lemta išsipildyti! Pamatę tokį prašymą grupės „Big Time Rush“ nariai nusprendė, kad sesutė Amber nusipelnė brolio prašytų dalykų ir pakvietė dvynius atvykti į svečius kartu atšvęsti gimtadienio. Vaikai specialiu reisu buvo atskraidinti į miestą, kuriame turėjo koncertuoti „Big Time Rush“, ir gavo progą pabūti su mylimais atlikėjais.

Grupės narys Carlos Penna pasakojo: ƒ„Ryan gerumas - išskirtinis. Sunkiai pavyktų rasti aštuonmetį, kuris sutiktų atsisakyti bet kokių Kalėdinių dovanų, kad tik sesutė taptų laiminga. Negalėjome ignoruoti tokio ypatingo berniuko!“


Grupė „Big Time Rush“ bei dvyniai Ryan ir Amber. Instagram.com nuotrauka

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis