47 metų „One Direction“ fanė meilę grupei išreiškia savo kūnu(FOTO)

Nors daugelis sako, kad „One Direction“ fanės - tik mokyklą lankančios paauglės, tačiau pasirodo, kad garsusis vaikinų penketas turi ir kiek vyresnių gerbėjų.

47 metų metų britė barmenė Jayne Bailey savo meilę „One Direction“ išreiškė pasidarydama 20 tatuiruočių grupės garbei. Super fanė teigia, kad tai - ne pabaiga!

„Gyvenu Wolverhampton miestelyje, iš kur kilęs grupės narys Liam Payne. Jo tėvai iki šiol ateina į mano barą pasilinksminti. Grupe pradėjau domėtis dar 2010 metais, kai jie tik pradėjo savo karjerą „X Factor“. Tapau tikrų tikriausia jų fane!“ - pasakojo gerbėja Jayne.

Moteris ne tik dedikuoja savo tatuiruotes „One Direction“, bet ir turi keletą kūno piešinių, identiškų grupės narių tatuiruotėms. Jayne pasidarė Harry Styles kregždes ant krūtinės ir Louis Tomlinson elnią ant rankos. Jos svajonė - išsitatuiruoti visą ranką „One Direction“ tematikos koliažu, ji nori pasidaryti vadinamąją „rankovę“.

Jayne turi paauglę dukrą, kuri tai pat yra užkietėjusi „One Direction“ gerbėja. „Kai kurie žmonės neigiamai reaguoja į mano tatuiruotes, tačiau aš nekreipiu dėmesio. Sulaukiu net paauglių „One Direction“ fanių žinučių, kuriose jos mane vadina kvaiša. Tačiau aš - suaugęs žmogus, elgiuosi taip, kaip man patinka. Juk pirmąsias tatuiruotes pasidariau dar tuomet, kai „One Direction“ neegzistavo! Puikiai žinau, kad šios tatuiruotės man daug reiškia, tai nebuvo paprasčiausias kaprizas.“ - atviravo Jayne.

O kaip buvęs kaimynas Liam reaguoja į štai tokią tėvų draugės aistrą? „Kai Liam grįžta į gimtąjį miestelį, dažnai užsuka į mano barą. Vieną kartą jis pasirašė ant 10 svarų banknoto, aš jį įsirėminau. Kadanors tas banknotas bus vertas milijono!“

Jayne džiaugiasi, kad pagaliau ji ir jos 13 metų dukra Aisling turi bendrą hobį. „Mudvi važiuojame į koncertus, valandų valandas laukiame eilėse, kaunamės dėl bilietų pirmose eilėse. Tokiu būdu susipažinome su daugybe nuostabių „One Direction“ fanų!“

Jayne Bailey nuotrauką pamatysi ČIA
Harry Styles tatuiruotės kopiją pamatysi ČIA
Louis Tomlinson tatuiruotės kopiją pamatysi ČIA
„One Direction“ autografų tatuiruotes pamatysi ČIA

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis