TALENTAS: lietuvaitė unikaliu balsu skinasi kelią į šlovę(VIDEO)

Jau greitai Lietuvos televizijose prasidės naujas muzikinių projektų sezonas. Juose pramogų pasaulio „vilkai“ vėl ieškos neatrastų talentų, kurie, galbūt iš pamatų sudrebins lietuviškąją muzikinę sceną.

Sakoma, kad tikras talentas neliks pastebėtas. Šiandien būti pastebėtam - ypač paprasta, tereikia įamžinti savo dainavimą vaizdo klipe, patalpinti jį „YouTube“ ir, jei esi tikrai ypač talentingas, gali per naktį tapti žvaigžde.Tačiau kartais net patys talentingiausi atlikėjai neišdrįsta kitiems savo gabumų atskleisti. Viena tokių - unikalaus balso ir reto vardo savininkė Vygantė.

Visą gyvenimą kuklumas neleido talentingai merginai atskleisti savo talentų. Tačiau juos įžvelgti sugebėjo Vygantės muzikos mokytoja. Vieną dieną ji pasakė: „Man nerūpi, kad tu bijai scenos ir atsisakai dainuoti. Aš tave priversiu, nes scenai tavęs reikia!“ Štai tuomet Vygantė ir suprato, kad nuo muzikos lengvai nepasislėps.

Dainavimas mokykloje suteikė merginai drąsos, ji vis dažniau pagalvodavo apie pasirodymą platesnei auditorijai. O kur rasti publiką? Žinoma, kad internete. Vygantė nufilmavo vieną dainą, tačiau pavieštinti jos taip ir neišdrįso...

Gerai, kad Vygantė turi ryžtingų draugų: vienas jų patalpino merginos įrašą „YouTube“, kuris sulaukė daugybės pagyrimų ir „like'ų“. Nuo to laiko Vygantė drąsiai skelbia savo muziką, o jos klausytojai tuo džiaugiasi.

Šią vasarą Vygantė sukaupė drąsą dalyvauti viename muzikiniame projekte. Merginai gerai sekėsi, ji sulaukė talentus atrinkinėjusių teisėjų liaupsių, perėjo 3 etapus, tačiau į projektą taip ir nepateko. „Nenusimenu, nes gavau kvietimą dalyvauti kitų metų šou,“ - atviravo atlikėja. Galbūt jau kitais metais turėsime naują žvaigždę? Mums Vygantė pasirodė lyg iš akies traukta Eglė Jakštytė...

O dabar ji savo laimę bando ir talentą jūsų teismui pateikia panele.lt „Talentų medžioklėje“.

Manai, kad tu ar tavo grupė galėtum pasirodyti geriau? Esi tikras, kad scena be tavęs neišgyvens? Dalyvauk „Talentų medžioklėje“ ir tu!
1. Nufilmuok ar kitaip įrašyk savo dainą ar koverį;
2. Atsiųsk dainos nuorodą su trumpu aprašymu adresu love@panele.lt

Su geriausiais susisieksime asmeniškai! Galbūt tai bus tavo raktas į šlovę?..

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis