Pamaina Lanai Del Rey - sparčiai populiarėjanti atlikėja Lorde(VIDEO)

Šis ruduo muzikos pasaulyje veikiausiai įsimins visiems muzikos mylėtojams, nes bene kiekvienas gali rasti kažką mielo širdžiai.

Sugrįžusi Lady Gaga, apie savo egzistenciją priminęs Eminem'as ir, žinoma, savo vulgariais pasirodymais garsėjanti ir Hanos Montanos įvaizdžio bandanti atsikratyti Miley Cyrus.

Vis dėlto visa tai – jau girdėta, matyta, šimtus kartų išklausyta. Norisi kažko šviežio, kitokio, negirdėto ar tiesiog naujai atrasto? Atsibodo klausyti vis to paties ir to paties? Mes taip pat ištroškę šio to naujo ir pristatome jums Lorde!

Ši šešiolikmetė mergina, kurios tikrasis vardas - Ella Yelich-O'Connor, yra tikras atradimas. Balsas, primenantis emocionalią Laną del Rey, neleidžianti vietoje nusėdėti elektroninė muzika, suderinta su prasmingais dainų žodžiais (nereikia daug spėlioti iš kur toks talentas – Lorde mama – poetė!), pasakojančiais vis skirtingas istorijas, tačiau neatitrūkstančiais nuo šiais laikais populiarių temų – meilės, vakarėlių ir pinigų. Žinoma, ji nebūtų taip sparčiai populiarėjanti, jeigu nebūtų originali – ši mergina, kurios slapyvardis – stilizuota moteriška žodžio „lordas“ versija, nepraleidžia progos padainuoti ir apie aristokratiją! Lorde daina „Royals“, nominuota 2013 Silver Scroll apdovanojimui – dar vienas įrodymas apie nenuginčijamą merginos trauką prabangiems žaisliukams ir tiems, kurių venomis teka 'mėlynas' kraujas. Pati atlikėja neslepia savo susidomėjimo karališkosiomis šeimomis, todėl tikėtina, kad jos bus apdainuotos dar ne kartą.

Greit išpopuliarėjusi, sparčiai peržiūras savo „YouTube“ kanale renkanti Lorde ant laurų tikrai neketina užmigti. Naudodamasi proga, kol vis dar yra rampos šviesoje, talentingoji šešiolikmetė savo debiutinį albumą „Pure Heroin“ planavo išleisti rugsėjo 30-tąją. Tačiau Lorde dainos pasiekė internetą dar prieš albumui spėjant atsidurti muzikos parduotuvių lentynose, todėl dainininkė davė jį paklausyti ir parsisiųsti nemokamai, o rugsėjo 24-ąją paskelbė apie prekybą iTunes parduotuvėje. Nepaisant to, kad klausytojai naujas Lorde dainas išgirdo visai nesenai, gerbėjų širdis ši šešiolikmetė neabejotinai užkariavo - bilietai į koncertus jos gimtojoje šalyje, Naujojoje Zelandijoje, buvo išparduoti per 72 sekundes.

Koncentruodamasi į savo karjerą, tačiau nesivaikanti pigaus populiarumo, Lorde, savo įkvėpėjais vadinanti reperį Kanye West, vos prieš kelis mėnesius Lietuvoje viešėjusią Laną del Rey ir skandalingąją Nicki Minaj, davė suprasti, kad Katy Perry tarp jų nėra. Nesenai pasirodžiusi laidoje „3rd degree“, jaunoji dainininkė prasitarė, kad atsisakė pasiūlymo su Katy važiuoti į turą ir apšildyti publiką prieš pasirodymus. Drąsi mergina!

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis