Įsimylėjo?! Paviešintas kompromituojantis Harry Styles ir paslaptingos manekenės bučinys(FOTO)

Bene geidžiamiausias pasaulio vaikinas, „One Direction“ viengungis Harry Styles(19), gali netikėtai šį titulą prarasti. Vakar pasirodė nuotraukos, kuriose Harry įamžintas su britų manekene Paige Reifler(23).

Viena jų pakurstė „One Direction“ fanių įniršį: nuotraukoje Harry ir Paige guli ant grindų, ir, kaip spėjama, aistringai bučiuojasi!


Instagram.com nuotrauka

Manekenė, tarp kurios draugų ir Harry prieš kelis mėnesius kilo viešų nesutarimų, per naktį tapo labiausiai apkalbamu asmeniu. Harry fanės vadina ją išnaudotoja ir užjaučia Harry, kad jis naiviai pasitiki visais sutiktais žmonėmis. Spėjama, kad ši draugystė ir tariamas bučinys tėra gudrus Paige vadybininkų triukas, nes kas gi padės greičiau išgarsėti, nei draugystė ir pikantiškos nuotraukos su paauglių dievaičiu?


Instagram.com nuotrauka

Kai kurios fanės viešai įtarinėja Paige, teigiama, jog manekenė suplavano skandalingąją nuotrauką, kad galėtų vėliau Harry šantažuoti. Nei atlikėjas, nei manekenė šio įvykio nekomentuoja, tačiau nuotraukos iš Paige draugo „Instagram“ buvo pašalintos. Nepaisant to, „One Direction“ fanės spėjo jas išplatinti ir sukurti daugybę teorijų, kodėl Harry buvo pričiuptas tokioje kompromituojančioje situacijoje. Turbūt ne viena jų iš pavydo Paige šiąnakt braukė ašarą...


Instagram.com nuotrauka

Ar pramogų pasaulis turės naują karštą porą? Pagyvensim, pamatysim ir jus, mielieji skaitytojai, būtinai informuosim!

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis