Pasirodė dar viena nauja Katy Perry daina(ATNAUJINTA)

Dainininkė Katy Perry intensyviai ruošiasi naujojo albumo „Prism“ pristatymui. Tačiau naujų kūrinių ji nelinkusi laikyti paslaptyje: šiąnakt pasirodė dar viena daina iš albumo.

Katy neslepia, jog kūrinys „Walking On Air“ - mėgstamiausia jos daina albume. Tai daina apie ypatingą meilę, kurią, tikėtina, įkvėpė atlikėjos vaikinas taip pat muzikantas John Mayer. Būtent jis ir padėjo dainininkei atsigauti po skyrybų su skandalinguoju britų aktoriumi Russell Brand.

Seksualiausia praėjusių metų moterimi tituluota atlikėja nesugebėjo sutramdyti lengvabūdišką gyvenimą mėgusio aktoriaus, tačiau laimę rado amerikiečio John Mayer, kuris praeityje draugavo su tokiomis įžymybėmis kaip Jennifer Aniston ir Taylor Swift. Rugsėjo pradžioje sklido gandai, kad atlikėjų pora pagaliau susižadėjo.

Ar ši meilės daina tai patvirtina?

Galimas daiktas, jog atlikėja turi planą pristatyti visą albumą dar prieš tai, kai jis atsiras parduotuvių lentynose. Muzikos blogeriai ką tik paviešino dar vieną naujojo albumo „Prism“ kūrinį „Grace of God“ Įvertinkite!

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis