Jokių dietų: 100kg sveriančiai aktorei Rebel Wilson moka už tai, kad išliktų apkūni(VIDEO)

Viena ryškiausių Australijos įžymybių aktorė Rebel Wilson(27) (kurią pristatėme ČIA) neturi dažnai žvaigždei būdingų rūpesčių dėl figūros ir dietų. Jos kontrakte griežtai įrašyta, kad šiai aktorei nevalia atsikratyti daugiau nei poros kilogramų!

Išgarsėjusi vaidmenimis filmuose „Pitch Perfect“ ir „Bridesmaids“ Rebel įrodė, kad gera aktorė, o tuo labiau komikė, nebūtinai turi atrodyti it laiba manekenė. Rebel nevengia pasijuokti iš savo figūros, tuo sukeldama daugybę diskusijų apie antsvorio turinčių žmonių įžeidinėjimą.


Rebel Wilson. SIPA/Scanpix nuotrauka

Šios kalbos vėl paaštrėjo po vakar naktį įvykusios debiutinio Rebel Wilson serialo premjeros. Antsvorį turinčius žmones aršiai ginanti britų žurnalistė Marianne Kirby por premjeros pareiškė, kad tai, kaip Rebel kalba apie savo kūną, gali įžeisti kitus apkūnuolius. Aktorė seriale nevengia ir šiek tiek apsinuoginti, nepaisydama, ką apie tai mano kritikai ar liekno kūno šalininkai. „Bijau, kad Rebel kūnas netaptų serialo ašimi ir apkalbų bei pajuokos objektu,“ - nuogastavo žurnalistė.


Rebel Wilson. AFP/Scanpix nuotrauka

Tačiau pačiai Rebel tokios kalbos - nė motais. Naujajame seriale ji ir dar dvi kambariokės po 13 metų trukusio savaitgalių leidimo namuose nusprendžia pagaliau paragauti naktinio gyvenimo. Ji be baimės rengiasi šviečiančiais apatiniais, trumpute suknele ir bando iškirpte papirkti griežtą naktinio klubo apsauginį. Rebel pasitikėjimas savimi įkvepia daugybę merginų visame pasaulyje! Tačiau ar tikrai ji neperžengia ribų? Kaip manai tu?

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis