Verti nuodėmės: iš krepšininko modeliu tapęs Mantas kritiškai įvertino lietuvaičių grožį(APKLAUSA)

Pasaulyje sklando legendos apie du Lietuvos turtus: krepšinį ir išskirtinio grožio merginas. O kodėl užmirštame Lietuvos vaikinus? Ką, jie neverti gražuolių titulo?!

Nusprendėme patikrinti, kur slepiasi ir ką veikia daugiausiai dėmesio sulaukiantys mūsų krašto vaikinai. Panele.lt rubrikoje „Verti nuodėmės vaikinai atsakinės į 5 klausimus apie merginas, grožį, meilę ir pasimatymus. Ko gražuolio paklaustum tu? Užpildyk apačioje esančią formą, įdomiausius klausimus būtinai perduosim rubrikos karštuoliams!

Klaipėdietis Mantas Garla (18) - vienas tokių. Modeliu dirbantis vaikinas vos netapo krepšininku, tačiau po 7 metų treniravimosi suprato, kad visgi rinktinėje niekada nežais.

Puikios išvaizdos ir atletiškos figūros Mantą netruko pastebėti viena modelių agentūra, kuri ir pasiūlė jam išbandyti save fotosesijoje. Tiesa, Mantui pradžia nebuvo lengva, vaikinas paatviravo, kad prireikė nemažai laiko, kol jis sugebėjo prieš objektyvą atsipalaiduoti. Tačiau dabar jis jau ir kitus pozavimo paslapčių gali pamokyti!

1. Paprastai modeliai gali mėgautis merginų dėmesiu. Ar jautiesi esantis dėmesio centre?

Dėmesio gaunu pakankamai, kartais net per daug, tačiau komplimentus girdėti visuomet smagu. Tačiau kur komplimentai, ten ir kritika, jau spėjau susitaikyti su faktu, kad visiems neįtiksi. O tas dėmesys man pavertė labai išrankiu, niekaip nerandu sau tinkamos merginos.

2. Kada esi pasinaudojęs savo išvaizda?

Išvaizda nesinaudoju, stengiuosi visuomet išlikti nuoširdus ir paprastas.

3. Kaip, tavo nuomone, privalo atrodyti tikras vyras ir ideali mergina?

Vaikino idealas man - brazilų modelis Francisco Lachowski. Būtent taip ir įsivaizduoju tobulai atrodantį vyrą. O štai idealios merginos negalėčiau apibūdinti, patinka daugybė skirtingų Lietuvos ir užsienio manekenių.

4. Keliais balais iš 10 vertini Lietuvos merginų išvaizdą?
Lietuvos merginos - pačios gražiausios, joms skiriu 9 balus. Atskleisiu paslaptį: daugiausiai gražių merginų galima sutikti Lietuvos pajūryje...

5. Ar laikai save gražuoliu? Keliais balais iš 10 vertini savo išvaizdą?
Savęs gražuoliu tikrai nelaikau, žinau, kad turiu daug minusų ir daug kur reikėtų pasitempti. Kai noriu išgirsti nuoširdžią nuomonę apie save, klausiu šeimos ir draugų, o pats sau jokio balo negalėčiau skirti. Tegul tai daro kiti!

Mantas prašo, jūs vertinat! Kiek balų jam skirsi?Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis