Turtuolių žaidimai: merginų numylėtinis Harry Styles ruošiasi skrydžiui į kosmosą

One Direction“ fanės sunerimo: po vakar pasirodžiusio pranešimo, kad Harry Styles ruošiasi skristi į kosmosą, pasklido kalbos apie jo karjeros pabaigą.

Nejaugi jis klykiančių gerbėjų minias ir koncertus ruošiasi išmainyti į vieną pavojingiausių profesijų? Tačiau fanės gali būti ramios: pasirodo, Harry tenori pakilti į kosmosą, o grįžęs į Žemę toliau muzikuoti.

Kompanijos „Virgin“ įkūrėjas Richard Branson kitais metais planuoja specialų žvaigždžių reisą į... žvaigždes: į kosmosą jis ruošiasi nuskraidinti aktorius Brad Pitt ir Ashton Kutcher, Justin Bieber ir kitas žvaigždes. Harry Styles tai pat pareiškė norą tapti vienu laimingųjų įžymybių, kurioms bus lemta gimtąją planetą pamatyti iš kosmoso.

Harry Styles. REUTERS/Scanpix nuotrauka

Tiesa, šis malonumas Harry kainuos daugiau nei pusę milijono litų. Tačiau pinigai nėra vienintelis reikalavimas įžymybėms, kurios nori bent trumpam laikui tapti astronautais. Pasirodo, Harry pavėlavo užsiregistruoti į šį išskirtinį skrydį, todėl jam teko prašyti įtakingojo prodiuserio Simon Cowell užtarimo. Ko dėl svajonių nepadarysi...

Daugiau apie neįprastus Harry Styles hobius skaityk ČIA

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis