Ieškai darbo? Holivudo įžymybės samdo „Instagram“ fotografus!

Nuotraukų dalinimosi programėlė „Instagram“ yra ypatinga tuo, kad joje galima sekti ne tik geriausią draugę, bet ir mylimą įžymybę.

Tačiau ar kada susimąstėte, kodėl įžymybės taip tobulai atrodo savo pačių darytose nuotraukose? Nejaugi jos ir miega su makiažu? Pasirodo, priežastis daug paprastesnė. Žvaigždės ieško asmeninių „Instagram“ fotografų!

Šią madą pradėjo atlikėja Rihanna, kurios kontraversiškiausius „selfius“ įamžino ne kas kitas, o jos geriausia draugė Mellisa Forde. Būtent ši mergina yra atsikinga už Rihannos įvaizdį „Instagram“, ji režisuoja daugelį net ir asmeniškiausiai bei natūraliausiai atrodančių Rihannos nuotraukų.

Victoria's Secret“ modeliai Rosie Huntington-Whiteley, Miranda Kerr, Gisele Bündchen mados blogerė Miroslava Duma - visos jos turi slaptus „Instagram fotografus, kurie rūpinasi jų įvaizdžiu nuotraukose.

Kaip tampama „Instagram“ fotografu? Dažniausiai šią svarbią rolę įžymybės patiki savo šeimos nariams arba artimiausiems draugams. Tačiau jei samdomas žmogus ne iš garsenybės gyvenimo, jis privalo būti tikras „Instagram“ genijus: kadangi išmaniųjų telefonų kameros galimybės yra labai ribotos, privalu išmanyti, kad geriausiai žvaigždę įamžinti tamsoje ar parinkti tinkamiausią filtrą. O svarbiausia - visuomet turi nešiotis ir telefono kroviklį, juk žvaigždė tikrai nelauks, kol tavo prietaisai vėl pradės veikti. O kur dar kūrybiški „tag'ai“ ir žvaigždės išmonę demonstruojantys užrašai po nuotraukomis...

Nori ir tu savo „Instagram“ atrodyti it modelis? Supermodeliai pamokys tave ČIA

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis