Svajonių vaikinas: kokios merginos turi šansą tapti įžymybės mylimąja?

Kiekviena mylimą aktorių, dainininką ar laidų vedėją turinti mergina bent kartą yra pasvajojusi apie draugystę su juo. Kuri gi nenorėtų tapti vieno geidžiamiausių planetos vaikinų simpatija?!

Vienos savo svajones slepia dienoraštyje, kitos rašo „fan fiction“ kūrinius, kuriuose svajonės tampa realybe, trečios stengiasi tokias svajas vyti šalin, nes galimybė bent jau sutikti savo mylimą dievuką mažai tikėta.

Tačiau juk sakoma, kad svajoti nekainuoja! Svajonių turi ir tavo mylimos įžymybės. Apie kokias merginas svajoja šie milijonus gerbėjų turintys vienišiai? Sužinok jau dabar!

Robert Pattinson (27)

Robert Pattinson
Robert Pattinson

„Saulėlydžio“ žvaigždė, praėjusią vasarą išsiskyręs su ilgamete mergina ir kolege Kristen Stewart, nesnaudžia. Nusifilmavęs karštoje mados namų „Dior“ reklamoje su prancūze manekene Camille Rowe, viename interviu teigė, kad dabar ieškos tik prancūzės mylimosios. „Negaliu patikėti, kokios prancūzės vis dėlto žavios. Mano nauja mergina bus tikrų tikriausia prancūzė, su visais joms būdingais stereotipais!“ - atviravo aktorius.

Taylor Lautner (21)

Taylor Lautner
Taylor Lautner
AFP/Scanpix

Kitas „Saulėlydžio“ karštuolis Taylor Lautner atskleidė, kad norėtų draugauti su paprasta, bet savo vertę žinančia mergina. „Žinote, kodėl man žavinga mano herojaus mylimoji Bella? Todėl, kad ji yra paprasta, šiek tiek išsiblaškiusi, bet puikiai žinanti, kad yra patraukli. Būtent tokios merginos mane žavi, išorinis grožis - dar ne viskas,“ - pareiškė ne kartą į gražiausių aktorių sąrašus patekęs Taylor.

Justin Bieber (19)

Shutterstock nuotr.

Nors vis dar spėliojama, kad Justin Bieber slapčia susitikinėja su savo buvusia mergina Selena Gomez, tačiau vieno interviu metu dainininkas paatviravo, kokios merginos šiuo metu ieško. „Man labai svarbu, kad mergina turėtų gerą humoro jausmą ir sugebėtų mane prajuokinti. Tai pat ji turi būti protinga, gebėti kalbėtis įvairiomis temomis ir turėti puikias lūpas. Bučiniai - labai svarbu!“

Chord Overstreet (24)

Chord Overstreet
Chord Overstreet
Mavrixonline/Scanpix

Muzikinio serialo „Glee“ žvaigždė Chord Overstreet - daugelio merginų svajonių objektas. Mielas, talentingas ir labai simpatiškas - kuri apie tokį nesvajotų?! Pats Chord sako, kad su blogom mergaitėm jam - nepakeliui: „Mano mergina turėtų būti gera mergaitė: nuoširdi, linksma ir mėgti „country“ stiliaus muziką. O geriausia, jei būtų kilusi iš pietinės JAV dalies. Dievinu to regiono maistą!“

Ed Westwick (26)

Ed Westwick
Ed Westwick
Mavrixonline/Scanpix

Madingojo serialo „Gossip Girl“ „blogiukas“ Ed Westwick dar neseniai draugavo su kolege Jessica Szohr. Tačiau dabar jų drauge nebematyti! Nejaugi Ed ieško naujos mylimosios? „Man patinka merginos, kurios turi gerą skonį ir gerą humoro jausmą. Tai pat ji turėtų būti stipri asmenybė, man patinka, kai merginos mane „pastato į vietą.“ Ed neslepia, kad jo moters idealas - britų atlikėja Cheryl Cole. Jis negali atsispirti jos išskirtiniam akcentui!

Harry Styles (19)

Harry Styles
Harry Styles
Reuters/Scanpix

Bele populiariausias pasaulio vaikinas, „One Direction“ narys Harry Styles turi milijoninę gerbėjų armiją, kuri seka kiekvieną jo žingsnį ar žinutes socialiniuose tinkluose. Kiekviena jų paaukotų viską, kad gautų bent kruopelytę Harry dėmesio! Nuolat pasirodo žinutės, jog Harry širdis priklauso vis kitai garsiai merginai. Tačiau pats dainininkas tokius gandus neigia ir paprašytas apibūdinti savo svajonių merginą nedaugžodžiauja: „Ji mokėtų mane prajuokinti, norėtų kuo daugiau pamatyti ir tiesiog būtų tas žmogus, šalia kurio aš gerai jausčiausi.“ O ar draugautų Harry su viena iš fanių? „Žinoma, jei man patinkanti mergina būtų „One Direction“ fanė, tai būtų didelis pliusas!“

Nori sužinoti, apie kokias merginas svajoja kiti „One Direction“ nariai? Spausk ČIA!

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis