Skandalas: nepilnametės Kardashian klano atstovės Kendall ir Kylie pagautos sekso tematikos bare(FOTO)

Pramogų pasaulis manė, kad Kylie(16) ir Kendall(17) Jenner pasimokė iš vyresniųjų sesių klaidų ir pačios į skandalus nesivels.

Tačiau šiąnakt merginos buvo pričiuptos kompromituojančioje situacijoje: su padirbtais asmens dokumentais jos pateko į sekso tematikos barą, kur turėjo vykti nuogalių pasirodymas.


Kendall ir Kylie Jenner. AFP/Scanpix nuotrauka

Naktinio klubo apsauga teigia, kad nepilnamečių (JAV pilnamečiais laikomis asmenys, sulaukę 21 metų) į barą neįleidžia ir visų dokumentus griežtai tikrina. Jie tikino, kad merginos, tikriausiai, turėjo padirbtus asmens pažymėjimus, kitaip į klubą jų niekas nebūtų įleidę. Tačiau kiti lankytojai nebuvo tokie naivūs kaip apsaugos darbuotojai ir, atpažinę žymiąsias sesutes, apie tai apsaugai pranešė.

Merginos tuojau pat buvo išmestos iš klubo, spėjama, kad vyks įvykio tyrimas, nes taip ir neaišku, kokiu būdu nepilnametės pateko į skandalingai pagarsėjusią sekso tematika puoštą ir pikantiškus vakarėlius rengiantį barą. Aišku viena: taip pasielgusios jos pažeidė įstatymą. O ar už tai bus nubaustos, parodys laikas.

Sesučių nuotraukas iš skandalingosios išeigos pamatysi ČIA ir ČIA

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis