Grupė „Alive Way“: merginos, rūpinkitės vidiniu grožiu, o ne išore!(VIDEO)

Rokerių grupė „Alive Way“ sukūrė dainą „Beautiful Girl“, dedikuotą kiekvienai Lietuvos merginai. Jie savo daina nori pasakyti, kad kiekviena mergina yra graži, ir kad daugiau dėmesio vertėtų skirti ne išoriniam, o vidiniam grožiui.

O kokios merginos patinka šiems rokeriams? Vaikinai ilgai nesvarstę atsakė:

Justinas (grupės vokalistas ir dainų autorius):


- Elementarus padorumas, laisvumas, pagarba yra labai vertinami dalykai, taip pat ir apsiskaitymas nepamaišo. Tad mergina turi būti visapusiška. Ir nereikia savęs vertinti pagal kažkokį sukurtą arba susikurtą modelį. Vienodi žmonės - neįdomu!

Andrius (būgnininkas)

- Pamatęs merginą pirmiausia atkreipiu dėmesį į jos laikyseną, elgseną. Žodžiu į viską, iš ko galima susidaryt nuomonę apie žmogų su juo nepabendravus. Kad ir kokia mergina tvirta, ji turi būti moteris, o tai reiškia, kad ji turi būti švelni, palaikanti. Tarsi uostas, į kurį gera grįžti. Labai didelį dėmesį skiriu humoro jausmui.

Martynas (pianistas)


- Negaliu pasakyti, kokios merginos patinka, šviesios ar tamsios, brunetės ar blondinės, turiu ją pamatyti, pabendrauti, nėra šablono, ar būtent konkretaus vaizdinio. Mergina turi būti židinys, o vaikinas rūpintis malkomis, kad jis degtų. Pirmiausia merginoje pastebiu žvilgsnį ir šypseną, judesius, laikyseną.

Julius (bosinė gitara)


- Iš tiesų tai neturiu konkretaus merginos idealo. Žinoma, patinka linksmos, bendraujančios, turinčios humoro jausmą merginos, tas labiausiai ir žavi mane, o pamatęs merginą pirmiausiai turbūt atkreipiu dėmesį į jos akis. Paklausite, dėl ko akys? Na, turbūt todėl, kad akyse mano manymu slypi daug to žavaus ir mielo paslaptingumo...

Povilas (gitara)


- Yra sunku apibrėžti patinkančių merginų tipą, nes visos merginos savyje turi kažką unikalaus. Labiausiai mane žavi merginos, kurios yra drąsios, protingos, pasitikinčios savimi ir originalios. Niekada neatkreipsiu dėmesio į žmogų, kuris nori būti kaip visi ir nėra asmenybė.

Įvertink naująją „Alive Way“ dainą!

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis