Daugybė faktų, kurių nežinojai apie „Jaunosios melagės“ žvaigždę Shay Mitchell

Aktorę Shay Mitchell pamilome stebėdamos serialą Jaunosios melagės, tačiau net ir po serialo pabaigos ji neliks nuošalyje. Naujajame jaunimui skirtame ir didelio ažiotažo jau dabar sulaukusiame seriale Tu (You) Shay atliks vieną pagrindinių vaidmenų. Paskaityk tai, ko gali būti nežinojusi apie savo mylimą žvaigždę!

Shay nėra tikras aktorės vardas. Tikrasis merginos vardas Shannon, tačiau artimieji, draugai bei kolegos jau senokai yra pratę vadinti Shannon Shay. Ir niekas nenuneigs - skamba kur kas jaunatviškiau ir žavingiau!

Kita serialo įžymybė Ashley Benson yra geriausia Shay draugė. Kartu ir filmavimo aikštelėje, ir už jos ribų. Šios dvi merginos taip susidraugavo, jog pasibaigus serialo filmavimams labiausiai gailėjosi ne tik baigto serialo kūrybinio proceso, bet ir laiko, praleisto kartu. Visgi jaunosios melagėlės gyvena tame pačiame mieste ir tikrai dažnai susitiks kartu išgerti šaltos latės.

Ji buvo maištinga paauglė. Būdama šešiolikos, Shay sėlindavo iš namų ir lankydavosi naktiniuose klubuose. Nuo tėvų gaudavo pylos, tačiau ir vėl kartodavo pabėgimus. Kadaise jai net buvo paskirtas rūsio areštas, kuris reiškė, jog keletą dienų Shay privalės praleisti namo rūsyje!

Shay Mitchell
Shay Mitchell
Vida Press

Ji susidūrė su valgymo sutrikimais. Kaip ir nemaža dalis jaunų merginų, Shay negalėjo susitaikyti su faktu, jog turi moteriškesnę figūrą, todėl pradėjo mažinti kasdien suvartojamų kalorijų skaičių. Mažai trūko, ir ji būtų susirgusi rimtais valgymo sutrikimais.

Jos mėgstamiausia spalva yra rausva. Nesvarbu, jog jau senokai nebėra maža mergaitė - rausva spalva Shay visuomet išliks moteriškiausia ir labiausiai patinkančia.

Ji dievina juokingus vaikinus. Humoro jausmas - vienas svarbiausių faktorių, kalbant apie simpatiją vaikinui. Visi Shay vaikinai turėjo ne tik išlavintą stiliaus pojūtį, bet ir buvo tikri kompanijos sielos - nevengiantys pokštauti ir linksmi.

Shay dievina Italiją. Daugybę kartų lankėsi šioje šalyje ir tiesiog negali atsigerėti jos grožiu. Shay yra prisiekusi picos mylėtoja, todėl Italija šiuo atžvilgiu aktorei ideali - įžymybė turistaudama šioje šalyje negali praeiti pro picas tiekiančius restoranus.

Shay Mitchell
Shay Mitchell
Vida Press

Ji dievina šokimą parašiutu. Shay ekstremalumų ir aukščio gerbėja - jau ne kartą yra šokusi parašiutu ir trokšta šokti iš taip aukštai, jog kitam, šokančiam iš panašaus aukščio, ko gero, sustotų širdis.

Shay negali gyventi be šokių. Nuo penkerių metų šokių būrelį lankiusi aktorė iki šiol vakarėliuose groja pirmuoju smuiku - dievina pramoginius, laisvo stiliaus šokius, tad pademonstruoja savo įgūdžius šokių aikštelėje.

Kadaise Shay dirbo modeliu. Būdama penkiolikos ji dirbo modeliu Šanchajuje ir Bankoke, tačiau kiek vėliau nusprendė, jog modeliavimas ne jai, tad pradėjo tobulinti savo, kaip aktorės, įgūdžius.

Shay Mitchell
Shay Mitchell
Vida Press

Ji niekuomet nebesilaikys dietų! Aktorei pats gardžiausias maistas yra pica su storu sūrio pagrindu. Shay teigimu, dietos tėra savęs apgaudinėjimas, daug svarbesnė yra aktyvi fizinė veikla.

Shay yra kovotoja už žmonių teises. Ji gina individualų žmogaus pasirinkimą, toleruoja netradicines pažiūras ir yra prisiekusi gyvūnų teisių gynėja.

Mėgstamiausi Shay filmai - romantiniai. Ji dievina vėl ir vėl žiūrėti romantines dramas Viki Kristiną Barseloną bei Po Toskanos saule.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis