Leon Somov ir Jazzu pristato jausmingą dainą apie skaudžią meilę(VIDEO)

Leon Somov & Jazzu“ pristato visiškai šviežią kūrinį „You give nothing“, iš lapkričio 8-ąją pasirodysiančio albumo „Lees and seas“.

Pasak Justės Arlauskaitės-Jazzu šį singlą galima pavadinti „daina-emocija“. Tai labai atmosferinė ir daugiau elektroninio skambesio turinti daina, kurios stilistika turėtų būti atpažįstama ištikimiausiems Leono Somovo ir Jazzu gerbėjams.

Daina gimė vasarą. Tai vienas iš paskutinių mūsų kūrinių, sukurtų naujam albumui. Jis gerokai skiriasi nuo „Lower than the Ground“, nes jame daugiau elektronikos. Mes ir toliau išliekame elektronikos grupe. O šie du kūriniai parodo, kokie skirtingi galime būti ir, kad nesistengiame apsiriboti vienu žanru ar stilistika“ – pristatydamas premjerą, mintimis dalinasi Leonas Somovas.

„Tai daina apie davimą ir gavimą atgal. Žmogų, kuris tavo gyvenime tai dingsta, tai atsiranda, akimirkai suteikdamas laimės blyksnį, bet iš tiesų atnešdamas tik kasdienį skausmą. Ši daina apie tai, kai buvimas šalia daugiau atima nei duoda, “ - atviravo Justė Arlauskaitė - Jazzu.

Įvertink naująją dueto dainą ir tu!

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis