Auksinis jaunimas: verslininkės K. Kaikarienės dukros vakarėlyje - Helovino kostiumai ir Radistai!(FOTO)

Švenčiant renginių organizatorės Kristinos Kaikarienės ir plastikos chirurgo Vyginto Kaikario dukters Kristės aštuonioliktąjį gimtadienį neapsieita be Helovino temos. Spalio 27 – ąją gimusi mergina pasiūlė draugams ne tik dėvėti teminius drabužius, bet ir „pasipuošti“ specialių makiažu.

Kristės mama rengdama dukros gimtadienį pasistengė iš peties: likus kelioms savaitėms iki gimtadienio, ji iš vieno Kauno rajono ūkio namo parvežė daugiau nei pusšimtį moliūgų. Įvairių formų daržoves reikėjo išpjaustyti ir suteikti joms helovinišką išvaizdą. Per gimtadienį moliūgai buvo panaudoti ir kaip dekoracijos, ir kaip indai maistui.

Svečius pasitiko ne tik pati jubilijatė, bet ir makiažus pagal kataloge išsirinktus pavyzdžius atlikę „Švenčių miesto“ specialistai ir „Radistai“ Rolandas Mackevičius bei Jonas Nainys. Pastarieji džiugino stebino ne tik populiariais muzikiniais „setais“, bet ir įvairiais nesudėtingais žaidimais.

„Man patinka Helovinas. Tik Lietuvoje jis nelabai švenčiamas. Norėčiau tą dieną nuvykti į Ameriką vien tam, kad galėčiau eiti pas kaimynus ir sakyti – „Saldainis arba pokštas“!”, - su šypsena tvirtino aštuoniolikios sulaukusi Kauno S. Dariaus ir S. Girėno gimnazijos dvyliktokė K. Kaikarytė.

Prabangiojo Kristės gimtadienio akimirkas apžiūrėk galerijoje!

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis