Drąsa: lietuvaičiai metė iššūkį vienai garsiausių pasaulio grupių(VIDEO)

Retai Lietuvos grupei pavyksta ilgesniam laikui įsitvirtinti scenoje. Todėl vos sužibusios jos ima ir nežinia kodėl užgęsta.

Kai kurios grupės nuo pat pirmųjų gyvavimo dienų stengiasi išlikti originalios ir atlieka tik savo kūrybos dainos. Kitos savo karjerą pradeda besišildant kitų šlovės spinduliuose ir atlieka hitais tapusių dainų koverius.

Tačiau yra ir trečia naujų grupių rūšis: tai grupės, tapusios kitos garsios grupės klonais. Vakarų pasaulyje populiaru į savo vakarėlius kviestis tokius „klonus“: juk niekas negali įpirkti tikros Beyonce pasirodymo savo kieme, tačiau lyg iš akies traukta jos antrininkė sutiks padainuoti ir už kelis šimtus litų!

Lietuvoje tai pat vyksta tokie „klonų“ pasirodymai. Talentingiausi atlikėjai, vietoj to, kad kurtų savo dainas, rengia išskirtinius pasirodymus, kuriuose bando pasirodyti kaip galima panašiau į užsienio scenos dievukus. Naujausias toks pavyzdys: jaunų vaikinų grupė „Coldplay Tribute Lithuania“. Kaip jau supratote iš pavadinimo, šie vyrukai bandys tapti lietuviškaisiais garsiosios britų grupės „Coldplay“ klonais. Vokalisto balsas tikrai labai primena grupės lyderio Chris Martin vokalą, tačiau ar tai priežastis tapti jo šešėliu? Spręskit ir komentuokit naujosios grupės pasirodymą jūs:

Dainos originalas:

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis