Verti nuodėmės: „Twilight" vampyro antrininkas kaitina lietuvaičių kraują

Panele.lt rubrika „Verti nuodėmės" vis labiau įsibėgėja. Čia Lietuvos gražuoliai atsako į 5 klausimus apie merginas, jų grožį, meilę ir muziką.

Ko gražuolio paklaustum tu? Užpildyk apačioje esančią formą, įdomiausius klausimus būtinai perduosim rubrikos karštuoliams!

Kiekvieną savaitę naujas gražuolis bus pateiktas jūsų teismui! O dabar siūlome paganyti akis į gražuolį Ramūną.


Tomo Adomavičiaus nuotr.

Barmenas Ramūnas Bingelis (22) gimė Šakių rajone, tačiau jau keletą metų gyvena Kaune. Vaikinas jaučia didelę aistrą šokiams, mėgsta viską nuo pramoginių ir sportinių iki salsos ir modernių šokių. Laisvalaikiu modeliu dirbantis gražuolis mėgsta piešti, gaminti kartoninius modelius, žongliruoti diablo. Draugai Ramūną vadina šnekučiu, todėl nieko keisto, kad jam labai patinka barmeno darbas, kur gali susipažinti ir pabendrauti su įvairiais žmonėmis.


Vaido Jokūbausko nuotr.

Ar dėl geros išvaizdos sulauki daug merginų dėmesio?

Na, visų pirma, kaip kas supranta žodį „daug"... Tačiau man jo išties pakanka, kartais net per daug. Žinoma, miela kai kokia panele atėjusi prie baro rodo, jog mano nuotrauka ant telefono ekrano uždėta... Komplimentų irgi sulaukiu gana nemažai, todėl dėmesio stoka tikrai nesiskundžiu.


Miglės Golubickaitės nuotr.

Ar esi pasinaudojęs savo išvaizda?

Žinoma, esu tuo keliskart pasinaudojęs, bet viešumoje aš stengiuosi atrodyti paprastai bei tvarkingai.


Miglės Golubickaitės nuotr.

Kas tavo grožio idealas (merginos)?
Idealo neturiu, gal dėl to, kad visų pirma vertinu merginos vidų. Žinoma, man visada patiko ilgaplaukes, bet tai irgi nėra labai svarbu. Kur kas svarbiau panelės vidus t.y kaip ji bendrauja, ar turi charizmos. Taip pat svarbu, kad panelė būtų prisižiūrėjusi, tvarkinga ir, mano nuomone, mergina turi būti moteriškų formų, tačiau labai nepatinka dirbtinės barbės.


Dariaus Narbuto nuotr.

Keliais balais vertini Lietuvos merginų grožį? (iš 10 balų)

Sunku vertinti. Apibendrinant, galėčiau duoti tvirtus 8 balus. Manau, mes tikrai turime gražių merginų, kurios vertinamos visame pasaulyje.


Daria Eden nuotr.

Ar laikai save gražuoliu? Keliais balais vertini savo išvaizdą? (iš 10 balų)

Savo išvaizda nesu labai patenkintas, todėl vertinčiau 6 balais. Iki gražuolio man dar toli, todėl nuolat stengiuosi tobulinti kūną.


Miglės Golubickaitės nuotr.Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis