Jautruoliai: naujasis „One Direction“ klipas pravirkdė fanes(VIDEO)

„Negaliu sulaikyti emocijų, žiūriu klipą jau dešimtą kartą, o ašaros bėga upeliais,“ – štai tokiomis nuotaikomis dalinasi ištikimiausios „One Direction“ fanės. Šiandien įvykusi ilgai laukto jų vaizdo klipo dainai„Story Of My Life“ premjera įrodė, kad garsusis penketukas nestovi vietoje ir sparčiai tobulėja.

„Berniukai užaugo“ – tokiomis antraštėmis naujausią jų kūrinį apibūdina užsienio naujienų portalai. Naujausiame klipe „One Direction“ sunkiai pavadinsi berniukais – jausmingame klipe, kuriame Harry, Liam, Louis, Zayn ir Niall nusifilmavo kartu su savo artimaisiais, jie demonstruoja, kad svarbiausia gyvenime yra meilė, nes visa kita yra taip laikina...

Naujausiojo klipo režisierius – jau nebe pirmą kartą su grupe dirbantis Ben Winston, kuris režisavo „One Direction“ klipą dainai „Best Song Ever“ ir tapo jų dokumentinio filmo – koncerto „This Is Us“ prodiuseriu. Vaikinų draugu tapęs režisierius garsiąją grupę apibūdina kaip „paprastus vaikinus, kurie kartais mėgsta pakvailioti“.

Tačiau naujausiame klipe kvailysčių nerasite, bent jau taip tikina fanės, su ašaromis stebinčios jausmingojo kūrinio premjerą. Įvertink naujausią „One Direction“ kūrinį ir tu!

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis