Sėkmės istorija: 15-metė savo trūkumus pavertė krūva pinigų

Paprastai merginos investuoja daugybę laiko ir pinigų, kad paslėptų ar bent jau patobulintų savo trūkumus. Tačiau viena gudruolė rado būdą, kaip savo trūkumus paversti tikru verslo planu!

15-metė amerikietė Maya Van Wagenen nusprendė parašyti knygą apie tai, kaip kompleksų ir baimių pilnai merginai išgyventi šiandieninėje vidurinėje mokykloje. Ją įkvėpė dar 1959 metais išleista etiketo knyga paauglėms, kurioje mokoma, kaip prižiūrėti save, tinkamai elgtis viešose vietose ir susirasti draugų.

Prieš pusę šimtmečio duoti patarimai šiandien gali pasirodyti juokingais, todėl Maya nusprendė tą pati patikrinti. Ji atliko socialinį eksperimentą: vadovavosi senais patarimais ir savo patirtį aprašė jau tuoj pasirodysiančioje knygoje „Popular: Vintage Wisdom for a Modern Geek“. Už šią knygą paauglė gavo 300000 honorarą!

Tačiau tai - dar ne viskas. Knyga susidomėjo serialų ƒ„Sex And The City“ bei „The Carrie Diaries“ kūrėjai, kurie nori knygą perkelti į didžiuosius ekranus! Galime tik nuspėti, kad šiandien Maya gyvena be kompleksų ir turi krūvas draugų, kuri gi nenorėtų pabendrauti su tokia išradinga mergina!

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis