Tarptautiniame grožio konkurse sužibėjusi lietuvaitė: dėl konkurencijos dalyvės plaukų lako neskolindavo...(FOTO)

Stebėdami „misių“ konkursus jomis žavimės, pavydim podiumu žygiuojančioms merginoms išvaizdos, ūgio, figūros ar dizainerių kurtų suknelių. Kuri gi nenorėtų tapti vieno tokių konkursų nugalėtoja?

Tačiau ar kada pagalvojote, kokia šių „glamūrinių“ konkursų kaina? Ką turi išgyventi dėl gražiausios merginos karūnos kovojančios merginos? Apie spindinčių grožio konkursų užkulisius specialiai panele.lt pasakoja tarptautiniame grožio konkurse „Mis Tourism World“ dalyvavusi ir į gražuolių dešimtuką patekusi lietuvaitė manekenė studentė ir konkurso „Mis Aukštaitija 2013“ nugalėtoja Justina Ieva Steponavičiūtė(20).

Tokie konkursai kaip „Mis World“ - gerai žinomi. Tačiau kas tas „Mis Tourism World “ ir kaip tu į jį patekai?

Tai - grožio konkursas, kurį rengia tarptautinė turizmo organizacija, esanti Didžiojoje Britanijoje. Konkurso esmė - karūnuota gražuolė gauna galimybę dirbti turizmo projektuose. Lietuvoje šio konkurso nėra, tačiau savo atstovę mūsų šalis deleguoti gali. Šįmet ja tapau aš, atstovavau mūsų šalį Pusiaujo Gvinėjoje, kur ir vyko konkursas. Likus 2 savaitėms iki konkurso atvykau į Gvinėją, kitos merginos atvyko šiek tiek vėliau.

2 savaites konkursui ruošeisi?

Tik nemanykite, kad „misių“ gyvenimas - tik šampanas, grožio procedūros ir vakarėliai. Per tas 2 savaites nebuvo nė vieno vakarėlio! Mums reikėjo rimtai dirbti. Šis konkursas - didelis įvykis Gvinėjai, todėl keliavome po šalį, save rodėme, net buvome su jos prezidentu susitikusios!

Justina Ieva Steponavičiūtė
Justina Ieva Steponavičiūtė
Asmeninio archyvo nuotr.

Koks čia darbas - keliauti...

Štai toks: keliesi 6 ryto, visą dieną kažkur važinėji, į viešbutį, tiesa, patį prabangiausią šalyje, grįžti jau po 11 valandos vakaro. Važiuodama į konkursą tikrai nesitikėjau tokios aktyvios veiklos!

Viešbutyje gyvenai viena? O gal turėjai kambario draugę - konkurentę?

Gyvenau kartu su mergina iš Makedonijos. Vykdama į konkursą galvojau, kad draugių ten tikrai nesusirasiu. Tačiau klydau - buvo keletas merginų, tarp jų ir mano kambariokė, su kuriomis puikiai sutariau ir priešėmis jų tikrai nelaikau.

O ar pajutai grožio konkursams būdingą konkurenciją, o gal net korupciją?

Ypatingos konkurencijos nepajutau, bet artėjant konkursui pajutau nemalonią atmosferą, o labiausiai nustebino štai toks įvykis. Susprogo mano atsivežtas plaukų lakas, o į parduotuvę nuvažiuoti galimybės paprasčiausiai nebuvo, apsipirkti turėjome tik vieną dieną per tas 2 savaites. Pasiskolinau lako iš vienos merginos, tačiau kai paprašiau jos to paties dar kartą, ji atšovė, kad paskolinti daugiau nebegali. Štai kokia ta konkurencija.

Apie „nupirktas“ karūnas turiu savo nuomonę, nežinau, gal tai tiesiog sutapimas. Nuo pat konkurso pradžios nujaučiau, kad laimės būtent Venesuelos atstovė, oficialiame konkurso puslapyje išskirtinai šiai šaliai buvo paskirtas nuotraukų albumas, nė viena kita šalis tiek dėmesio nesusilaukė. O kaip ten buvo iš tiesų - nežinau...

Vienas iš svarbiausių grožio konkursų kriterijų - tobula figūra. Ar teisybė, kad gražuolės nuolat laikosi dietų?

Nežinau, bent jau aš niekada dietų nesilaikiau, valgau, ką tik noriu, kalorijų tikrai neskaičiuoju. Kitos merginos - taip, vakare nevalgydavo, vengdavo desertų, matyt, bijojo svorio priaugti, kad į atsivežtas sukneles tilptų.

Atsivežtas? Konkurse nebuvo stilistų ar dizainerių?

Ne, visus rūbus, su kuriais pasirodžiau konkurse, atsivežiau iš namų. Suknelę, su kuria pasirodžiau finale ir už kurią sulaukiau daugybės pagyrimų, kūrė užsienio dizaineris, likusias - lietuvių meistrai.

Patekai į dešimtuką. Ar tai - geras įvertinimas?

Neblogas, tačiau prieš konkursą kai kurie komisijos nariai man sakė, kad labai patikau organizatoriams ir jų nuomone turėčiau į penketuką patekti. Apmaudu, kai sužinai, kad turėjai būti viena iš penkių, o tapai viena iš dešimties. Tačiau aš neliūdžiu, vertinu šį konkursą kaip puikią patirtį, kurios metu daug pasimokiau!

Juk sakoma, kad lietuvaitės - gražiausios pasaulyje. Kodėl jos niekaip netampa „Mis Pasauliu“?

Neslėpsiu, dėl išvaizdos tikrai sulaukiau komplimentų. Tačiau ne vien lietuvaitės gražios, asmeniškai man pačios gražiausios - pietietės, egzotiškos išvaizdos merginos. Apskritai tas „mises“ išrenka labai keistai: dažniausiai laimi toli gražu ne pati gražiausia dalyvė...

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis