Naują dainą pristatanti Jazzu: ji bus neabejotinas hitas(IŠGIRSK)

Šis penktadienis duetui Leon Somov ir Jazzu - itin svarbus: jie pristatys šviežutėlį savo albumą „Lees And Seas“. Žiūrovų susidomėjimas – toks didelis, kad vietoj vieno planuoto koncerto Vilniuje bus surengti du – į antrąjį taip pat baigiama parduoti visus bilietus.

„Tai – ambicingiausi pasirodymai per visą mūsų dueto karjerą. Tikėjau, kad publika jais susidomės, bet tai, kad sostinėje teks rengti papildomą pasirodymą – maloni staigmena. Mūsų gerbėjai socialiniuose tinkluose sukėlė tikrą audrą, reikalaudami papildomo koncerto. Du anšlagai – stiprus naujo albumo startas.

Jau kurį laiką su Juste nekoncertavome kartu, be to, tai bus proga pirmą kartą išgirsti visas naujo albumo dainas. Mes labai dėkingi visiems, kurie įvertino tai“, - sako Leonas.

Su džiugiu jauduliu laukdami penktadienio, Leonas ir Jazzu su gerbėjais dalijasi dar viena daina iš naujojo albumo - „You And Me“.

„Tai paskutinė daina, kuri pateko į albumą – ji baigta, likus vos porai dienų iki įrašų pabaigos. Labai paprastas kūrinys – akustinė gitara, vokalas, truputis perkusijos. Man šis kūrinys labai patinka. Jei dainą gali su gitara sudainuoti prie laužo, tai – gera daina. „You And Me“ yra būtent tokia“, - sako Leonas.

„Manau, ji bus neabejotinas hitas. Labai šviesi daina. Tekstas – dialogas su žmogumi. Viskas pažodžiui, dainuoju tai, ką jaučiu, ką galvoju. Paprasti, bet nuoširdūs žodžiai.

Ją galima skirti mylimajam, geriausiam draugui, kam tik nori. Viskas – tikra ir išgyventa. Šiame albume nėra netikrų dalykų. Viskas čia – labai asmeniška“, - kūrinį pristato Jazzu.

Naujojo Leon Somov ir Jazzu albumo „Lees And Seas“ pristatymas - jau šį penktadienį, 19:00 „Teatro Arenoje“ Vilniuje.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis