Prisivaidino: 10 fanių namo parsivedęs Justinas Bieberis šokiravo jas keistu elgesiu

Kai esi Justinas Bieberis, atrodytų, tau leidžiama beveik viskas. Užsimanei po koncerto pasilinksminti su būriu merginų - prašom, jos pačios pas tave atbėgs!

Po neseniai vykusio koncerto Brazilijoje jaunasis pop princas pareiškė, kad nori į svečius pasikviesti 10 fanių. Merginos, žinoma, iškart sutiko, juk ne kasdien gauni progą paties Justin Bieber namus aplankyti!

Fanės tikėjosi neužmirštamos nakties, bet joms teko nusivilti vos pro duris įžengus: iš jų buvo konfiskuoti mobilieji telefonai ir merginos turėjo pasirašyti konfidencialumo sutartį, kurioje įsipareigojo nefotografuoti Justino Bieberio namų, o jei fotografuos, tų nuotraukų niekur neviešinti.

Ko gi dėl gero vakarėlio nepadarysi... Tačiau jokio vakarėlio ir nebuvo: merginų nelinksmino joks žymus didžėjus, o vakarėlyje nedalyvavo nė viena įžymybė. Vietoj prašmatnios vakarienės pop princas viešnias vaišino paprasčiausiais traškučiais, šokoladu ir kitais populiariais, bet visai „neglamūriškais“ užkandžiais.

Justin Bieber
Justin Bieber
Reuters/Scanpix

Justinas Bieberis elgėsi visai ne kaip viena ryškiausių įžymybių, o kaip paprasčiausias paauglys: nesustodamas valgė šokoladą, „gėdingai“ (pasak vienos iš vakarėly dalyvavusių merginų) šoko pagal savo dainas, o galiausiai bandė lipti sienomis rėkdamas „Aš pasaulio valdovas!“

Vakarėlis baigėsi 9 valandą ryto, kai Justinas Bieberis išvirė fanėms kavos, o pats nuėjo miegoti. „Mums niekas neliepė eiti iš jo valdų, bet, kai jis nuėjo miegoti, užuominą pačios supratome“, pasakojo vakarėlyje dalyvavusi fanė Marina. “Ryte jis priėjo prie manęs, apsikabino per liemenį, pabučiavo į abu skruostus ir pasakė, kad aš labai miela. Tai buvo tiesiog tobula akimirka!“ - atviravo laimingoji fanė.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis