DJ Justin Beat: svajonių mergina turėtų būti ne dirbtinė ir ne „nusiskrudinusi“ soliariume

Žinomas šalies didžėjus ir audringų vakarėlių organizatorius DJ Justin Beat (Justas Pikelis) prakalbo apie merginas.

Vakarėliuose dailiosios lyties atstovių nuolat apsuptas vaikinas džiaugiasi jog gyvena šalyje, kurioje apstu žavių ir tikrųjų vertybių dar nepraradusių dailiosios lyties atstovių. Tačiau jam neramu, kad pasaulyje skambėjusios kalbos apie lietuvaites, kaip gražiausias pasaulio moteris, tyla, o pačios merginos vis dažniau tampa vienodomis lėlėmis.

„Mūsų moterys, palyginus jas su amerikietėmis, su kuriomis man teko nemažai bendrauti, vis dar yra tos pačios geros lietuvaitės, nepraradusios šeimyniškumo ir motinystės instinkto. Joms vis dar nesvetimos tikrosios, senosios vertybės, nors pasaulį užkariauja materialūs dalykai. Tai globalus reiškinys, tačiau ačiū Dievui, kad Lietuvos moterys dar nesielgia taip, kaip amerikietės, kurios, mano manymu, yra labai laisvo elgesio, nusivalkiojusios“, – lietuvaites giria DJ Justin Beat ir prašo šalies moterų sugrąžinti lietuvaičių, kaip gražiausių pasaulio moterų, vardą.

DJ Justin Beat
DJ Justin Beat
Organizatorių archyvas

„Anksčiau nuolat girdėdavosi ir sklandydavo stereotipas, kad lietuvės – gražiausios moterys pasaulyje. Šiandien to beveik nesigirdi. Reikia grąžinti šį titulą Lietuvos merginoms. Labai tikiuosi, jog tai padaryti padės tik ką prasidėję „Lietuvos svajonių merginos“ rinkimai, kuriuose gali dalyvauti visos merginos. Manau, būtent čia išryškės, jog šiandienos pasauliui reikalingos drąsios, solidžios, savo žodį ir nuomonę turinčios bei ją išreikšti gebančios lietuvaitės“, – sako DJ Justin Beat.

Pasak J. Pikelio, Lietuvos svajonių mergina turėtų būti išskirtinių lietuviškų bruožų ir jokiu būdu ne dirbtinė, t. y. ne nusiskrudinusi soliariume ar pagrąžinta plastikos chirurgų, galinčių sunaikinti bet kokį lietuviškumą.

„Moterys virsta vienodomis stereotipinėmis gražuolėmis, tačiau tas stereotipines gražuoles, mano nuomone, renkasi silpni vyrai. Su moterimis taip pat kaip su automobiliais. Dažnas atvejis, kai vyrai renkasi prabangius, didelius automobilius tik todėl, kad savimi nepasitiki, kad paslėptų savo trūkumus ar kompleksus“, – įsitikinęs J. Pikelis, kurio svajonių moters portrete – moteris padedanti vyrui būti vyru, įkvepianti jį žygdarbiams ir darbams, jo mūza.

J. Pikelis kviečia visas lietuvaites ne tik pretenduoti tapti pirmąja šalies svajonių mergina, bet ir griebti už parankių savo draugus ir jau šiandien atvykti į menų fabriką „Loftas“, kur vyks didžiausias klubinis studentų renginys „G4: Student Revolution“.

Merginos, norinčios pasipuošti Lietuvos svajonių merginos titulu, kviečiamos registruotis pažinčių portale draugas.lt ir projekto partnerio „Step Top“ profilyje socialiniame tinkle „Facebook“. Kviečiamos dalyvauti žavios, charizmatiškos, nuotaikingos, svajonių turinčios ir svajoti mėgstančios merginos, sulaukusios 18 metų amžiaus.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis