VERTI NUODĖMĖS: studentas Tautvydas - talentingas karštuolis

Panele.lt rubrikoje „Verti nuodėmės" prasideda antrasis gražuolių medžioklės mėnuo. Čia dailiausi Lietuvos vaikinai atsako į 5 klausimus apie merginas, jų grožį, meilę ir muziką.

Ko gražuolio paklaustum tu? Užpildyk apačioje esančią formą, įdomiausius klausimus būtinai perduosim rubrikos karštuoliams!

Kiekvieną savaitę naujas gražuolis bus pateiktas jūsų teismui! O dabar siūlome paganyti akis į gražuolį Tautvydą.


Justės Saulytės nuotr.

Studentas Tautvydas Pašvenskas (20) gyvena ir mokosi Kaune. Vaikinas Kauno Technologijų universitete pasirinkęs atsinaujinančios energetikos studijas. Savo gyvenimo neįsivaizduoja be muzikos. Dievina seną, tėvelių laikų muziką. Pagrindinis gražuolio hobis – grojimas elektrine gitara. Tautvydui teko groti ir grupėje, tačiau šiuo metu groja vienas namie, savo malonumui. Vaikinas pats projektuoja savo gitarą! Pats gamina reikalingas detales, o visą reikalingą informaciją randa internete.


Almanto Mickaus nuotr.

Ar dėl geros išvaizdos sulauki daug merginų dėmesio?

Prisimenu, dar nuo „one.lt" laikų, niekad nestokojau merginų dėmesio. Visada yra malonu sulaukti dėmesio, girdėti, kad apie tave šneka. Tačiau nereikia užriesti nosies ir reikia jausti žemę po kojomis.

Ar esi pasinaudojęs savo išvaizda?

Oi, nemanau. Net nežinau, kaip ir kur galėčiau ja pasinaudoti. Visada stengiuosi išlikti savimi ir šypsotis.


Miglės Golubickaitės nuotr.

Kas tavo grožio idealas (vaikino ir merginos)?

Aš galiu išskirti tik merginos idealą. Tai būtų vienas žmogus, kurio išvaizda niekada negaliu atigrožėti - mano mergina Gabrielė Gutt.


Su Gabriel Gutt, Monikos Stavavojūtės nuotr.

Keliais balais vertini Lietuvos merginų grožį? (is 10 balų)

Taip, taip taip...prisidėsiu prie daugumos nuomonės, nes visi yra teisūs. Teko pakeliaut daug kur, tačiau vistiek esu įsitikinęs, jog Lietuvos merginos pačios gražiausios. 10 balų :)


Miglės Golubickaitės nuotr.

Ar laikai save gražuoliu? Keliais balais vertini savo išvaizdą? (iš 10 balų)

Tikrai nelaikau. Taip, turiu daug minusų. Juk nėra tobulų. Ir nemanau, kad save vertinti būtų įdomu. Man įdomiau kitų žmonių nuomonė šiuo klausimu :)Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis