Paslaptingieji „Hurts“: kodėl lietuvės dėl jų eina iš proto?(VIDEO)

Veikiausiai nėra tokio aktyvaus muzikos mylėtojo, kuris kada nors ieškojo šio to ramaus, nuoširdaus ir malonaus ausiai ir neužtiko britų „Hurts“. Ši grupė –  elektroninės pop muzikos duetas iš Mančesterio, savo karjerą pradėjęs 2009 -aisiais ir jau išleidę du populiarius ir pakankamai skirtingus albumus.

Dainose aptariantys meilės, išdavystės, ilgesio, pasitikėjimo ir išsiskyrimo temas, du galantiški vyrukai – Theo ir Adam, apsitaisę tamsiais kostiumais, lietuvių širdis pavergė dar 2011-aisiais, kuomet pirmą kartą apsilankė mūsų šalyje ir surengė koncertą Kaune.

Grupė „Hurts“: Theo Hutchcraft (dešinėje) ir Adam Anderson (kairėje). AFP/Scanpix nuotrauka

„Hurts“– vieni iš tų laimingųjų, kurie vos per kelis metus įsitvirtino Europos scenose ir, rodos, atrado kelią į sėkmę. Abu jų albumai - „Happiness“ ir „Exile“ pateko į populiariausių albumų dešimtukus Lietuvoje, Ukrainoje, Latvijoje, Rusijoje, Suomijoje, Lenkijoje, Austrijoje, Šveicarijoje, Vokietijoje ir, žinoma, Jungtinėje Karalystėje. Pasauliniu mąstu pardavę daugiau nei 3 milijonus albumų, „Hurts“–Lietuvoje apsilankė netgi tris kartus.

„Hurts“ skiriamasis ženklas – kuklių, ramių, solidžių ir džentelmeniškų vyrų įvaizdis. Jie nesiplėšo, nesidarko ir nesivaiko pigių skandalų, o jų veidai spaudoje mirga tik išskirtiniais atvejais, nes šie vyrukai nėra linkę dažnai atsiverti žurnalistams. Be to, viskas, ką jie daro pulsuote pulsuoja elegancija. Puikiai pasiūti kostiumai, iš kurių tiek vokalistas, tiek klavišininkas/gitaristas atsisako „išlipti“, reikalavimai organizatoriams – juodi rankšluosčiai, baltos rožės ir geras viskis bei širdies damų pasirinkimas (Theo bene metus draugavo su burleskos šokėja Dita von Teese) – viskas byloja, jog „Hurts“– jų įvaizdis – nepaprastai svarbus. Galbūt būtent tuo jie sužavėjo Lietuvos publiką?

Kaip ir daugelis sąlyginai naujų žvaigždžių, „Hurts“– vis dar demonstruoja nepaprastą meilę savo klausytojams. Ne taip kaip vasarą „Siemens areną“ aplankiusi Lana Del Rey, šie vyrukai nepuolė pasirašinėti, spausti rankų ar bučiuotis, tačiau meilę išreiškė savais būdais. Susižavėjęs vokalisto žvilgsnis žvelgiant į publiką, klausytojams mėtomos baltos rožės ir nuoširdžios padėkos už tai, kad tiek daug žmonių juos myli, klauso ir palaiko, žavėjo taip labai, jog nieko keisto, kad „Hurts“ ir jų klausytojus sieja ypatingas ryšys. Apie jį būtų galima rašyti ir rašyti, analizuoti ir aptarinėti, tačiau kas pasisakys geriau nei patys gerbėjai?

Keli ištikimiausi „Hurts“ klausytojai su manimi sutiko pasidalinti mintimis apie tai, kodėl šiuos džentelmeniškus vyrukus taip myli.

Erika B.: „Kodėl myliu „Hurts“? Nes jie išskirtiniai. Pradedant nuo jų išvaizdos ir elgsenos scenoje iki dainų. Jie unikalūs. O ir Theo balsas be proto užburiantis ir pavergiantis. Jie žavūs džentelmenai, kurie kartu gali būti ir tikri šelmiai.“

Gabija T.: „Yra toks posakis: kad nei viena diena nepraeitų veltui. Ir mylėdama šią grupę, klausydama jos dainų, žinau, kad mano nei viena diena nepraeina veltui! Tai grupė, kuriai atiduodu visą savo širdį jau daug metų ir nujaučiu, kad jie man taip pat atidavė ją šį vakarą! Kažkas tobulo, kažkas neapsakomo ir kažkas nepakartojamo - tai „Hurts“.

Karolina I.: „Nes būtent jų muziką man padėjo ištverti sunkiausius gyvenimo momentus. Jie man parodė kad gyvenimas kada nors bus gražesnis, kad dėl gyvenimo reikia stengtis. Tad galiu net pasakyti kad jie išgelbėjo mane! Ačiū jiems!“

Laima Š.: „Tokių, kaip jie daugiau nėra! Jie yra unikalūs, žavūs, nuostabūs ir t.t. Tiesiog trūksta žodžių apsakyti, nes visi atrodo nepakankamai stiprūs apibūdinti jų puikumą. Gaila, kad geri dalykai greitai baigiasi. Laukiam kito jų koncerto Lietuvoje!“

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis