Broliukas: Harry Styles viešai pademonstravo meilę seseriai(FOTO)

Kai išpopuliarėjo „One Direction“ penketukas, kartu su jais žvaigždėmis tapo ir vaikinų šeimų nariai. Kai kurie jų turi net atskirus fanų klubus!

Harry Styles sesuo Gemma - viena sekamiausių įžymybių giminaičių, savo „Twitter“ paskyroje mergina turi daugiau nei 2 milijonus sekėjų! Juk kas daugiau, nei mylima ir artimai su broliuku Harry bendraujanti Gemma atskleis, ką į gimtuosius namus grįžęs veikia milijonus gerbėjų turintis dievukas?

Harry nepraleidžia progos parodyti meilės savo vienintelei sesei: po baigiamųjų egzaminų jis palepino Gemmą kelione į JAV, kur mergina turėjo progą „žvaigždiškai“ praleisti laiką su „One Direction“ ir iš širdies pasilinksminti vakarėliuose. Savo meilę sesei Harry tai pat išreiškė ir išsitatuiruodamas Gemmos vardą.

Tačiau jokios dovanos niekada neatstos net ir žymiausio brolio dėmesio. Tai puikiai suprasdamas Harry trumpam paliko savo nesibaigiančius darbus ir kartu su mama atvyko palaikyti sesės universiteto diplomų teikimo ceremonijoje. Gemma vakar įgijo tiksliujų mokslų pedagogės diplomą, o universitetą baigė geriausiais pažymiais! Harry neslėpė pasididžiavimo protingąja sesute, „Sveikinu savo neįtikėtinai protingą sesę Gemmą Anne Styles, labai tavimi didžiuojuosi“, - štai tokia žinute po nuotrauka savo „Instagram“ pasidalino jaunasis atlikėjas. Šaunus brolis tas Harry!


Instagram.com nuotrauka

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis