VERTI NUODĖMĖS: gražuolis Gediminas dėl modelio karjeros padarytų bet ką(FOTO)

Panele.lt rubrikoje „Verti nuodėmės" tesiasi antrasis gražuolių medžioklės mėnuo. Čia dailiausi Lietuvos vaikinai atsako į 5 klausimus apie merginas, jų grožį, meilę ir muziką.

Ko gražuolio paklaustum tu? Užpildyk apačioje esančią formą, įdomiausius klausimus būtinai perduosim rubrikos karštuoliams!

Kiekvieną savaitę naujas gražuolis bus pateiktas jūsų teismui! O dabar siūlome paganyti akis į gražuolį Gediminą.

Panevėžietis Gediminas Maželis (21) šiuo metu gyvena Vilniuje, studijuoja turizmo vadybą Vilniaus kolegijoje bei dirba jaunimo drabužių parduotuvėje. Laisvalaikiu vaikinas aktyviai sportuoja, domisi mada, mėgsta apsipirkinėti, taip pat fotografuotis įvairiose fotosesijose. Neseniai pradėjęs modelio karjerą, karštuolis tikisi savo ateitį sieti su ja.


Marko ir Miglės nuotr.

Ar dėl geros išvaizdos sulauki daug merginų dėmesio?

Ypatingai didelio dėmesio iš merginų nesulaukiu, tiesiog esu labai užimtas, neturiu daug laisvo laiko, galbūt todėl kartais nepastebiu jo. Tačiau manau į kiekvieną vaikiną atkreipiamas dėmesys, jei jis save prisižiūri ir nori būti pastebėtas, tai galioja ir mano atveju.


Marko ir Miglės nuotr.

Ar esi pasinaudojęs savo išvaizda?
Tikrai ne. Esu skeptiskai nusiteikes prieš tuos žmones, kurie naudojasi savo išvaizda siekdami asmeninės naudos. Vien tik išvaizdos nepakanka.


Miglės Golubickaitės nuotr.

Kas tavo grožio idealas (vaikino ir merginos)?
Vaikino idealo neturiu, tikriausiai niekada tokio ir nebuvo. Šiuo metu neturiu draugės, todėl ir merginos idealo negaliu įvardinti. Nematau tikslo lygiuotis į tuos žmones, kurių gyvenime galbūt niekada nesutiksi.


Marko ir Miglės nuotr.

Keliais balais vertini Lietuvos merginų grožį? (is 10 balų)
10 balu su pliusu! Visas pasaulis žino ir šneka apie mūsų merginų grožį. Manau, daug studentų ir turistų iš viso pasaulio noriai atvyksta į mūsų šalį, kad galėtų susipažinti su lietuvaitėmis.


Marko ir Miglės nuotr.

Ar laikai save gražuoliu? Keliais balais vertini savo išvaizdą? (iš 10 balų)
Nelaikau saves gražuoliu, todėl nemėgstu vertinti savęs, negalėčiau sau duoti jokio balo, manau, būtų geriausia jei tai darytų kiti.


Miglės Golubickaitės nuotr.Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis